2017-03-10T12:41:48+01:00 eOstroleka.pl
Polska,

Miss Polski Paulina Maziarz w patrolu z radomską drogówką [ZDJĘCIA]

REKLAMA
Zdjęcie główne
REKLAMA
1
0
0

Radomscy kierowcy, którzy byli wczoraj zatrzymywani do kontroli drogowej, nie kryli zdziwienia, gdyż stróżom prawa towarzyszyła aktualna Miss Polski, czyli Paulina Maziarz. Najpiękniejsza Polka oraz funkcjonariuszki drogówki przypominały kierowcom zasady bezpiecznej jazdy, a w tym o konieczności zapinania pasów bezpieczeństwa. I nawet padający deszcz nie odstraszył ani miss, ani kierowców, którzy zatrzymywali się sami, by zrobić sobie zdjęcie z nietypowym patrolem mazowieckiej drogówki.

Na kilkadziesiąt minut parking przy ul. Mierzejewskiego był najbardziej obleganym przez kierowców miejscem w Radomiu. Wszystko za sprawą nietypowego patrolu, który prowadził tam kontrolę. Ale nie ma się chyba czemu dziwić skoro dwóm funkcjonariuszkom z Wydziału Ruchu Drogowego KWP zs. w Radomiu towarzyszyła najpiękniejsza Polka 2016 roku.

Paulina Maziarz wraz z policjantkami, z okazji Dnia Mężczyzny, postanowiły przypomnieć o zasadach bezpiecznej jazdy w ten właśnie sposób. Kierowcy, którzy poruszali się zgodnie z obowiązującymi zasadami byli nagradzani drobnymi upominkami przygotowanymi przez partnerów akcji, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu oraz Centrum Reklamy „Nmedia”. A na nagrody zasługiwali ci kierowcy, którzy zachowywali się właściwie na drodze, mieli zapięte pasy bezpieczeństwa, ustępowali pieszym na przejściach, a swoją kulturą na drodze stanowili wzór do naśladowania dla swoich bliskich i innych uczestników ruchu drogowego.

Cały tydzień mazowieccy policjanci przypominają o tym, jak być bezpieczniejszym na drogach województwa. Zaczęło się w środę. Z okazji Dnia Kobiet do kierujących pojazdami oraz pieszych i rowerzystek trafiły kwiaty. Wczoraj, 09.03.br., kobiety w mundurach zajęły się bezpieczeństwem mężczyzn, a do współpracy zaprosiły pochodzącą ze Zwolenia Miss.

Jak podkreślały funkcjonariuszki z Wydziału Ruchu Drogowego KWP zs. w Radomiu oraz towarzysząca im Paulina Maziarz: poprzez właściwe zachowanie na drodze, mężczyzna sam może zdecydować, jakim kierowcą chce być, a szczęściem jest samo życie, dlatego warto zapinać pasy, by tego szczęścia nie stracić.

Nie obyło się oczywiście bez wspólnych zdjęć, a akcja "Prawdziwy mężczyzna – odpowiedzialny kierowca" wpisała się w program profilaktyczny „B&N” czyli B jak Bezpieczny i N jak Niechroniony, którego inicjatorem jest KWP zs. w Radomiu i poprzez który mundurowi chcą pokazać, że Policja może kojarzyć się nie tylko z represją, ale przede wszystkim z profilaktyką.

Kolejne nietypowe wcielenie policjantów z mazowieckiej drogówki będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę, 12.03.br., na meczu koszykarskim ROSY Radom z MKS Dąbrowa Górnicza, gdzie policjanci będą promować bezpieczne używanie telefonów komórkowych w ramach akcji „SmartSTOP”.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
maj 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  1  2
dk3  4  5 dk6  7  8  9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×