zdjecie 2017
zdjecie 2017
zdjecie 2017
2020-10-31T11:41:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Miss Ziemi Łomżyńskiej - Wiktoria Wiśniewska Miss Globe Poland 2020

REKLAMA
REKLAMA
1
0
1

Wiktoria Wiśniewska - Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 / 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2018 / TOP10 Miss Tourism Metropolitan International 2019 wyleciała do Albanii, żeby reprezentować nasz region na międzynarodowym konkursie Miss Globe 2020.

19 letnia Wiktoria pochodzi z Grajewa. Swoją przygodę z konkursem rozpoczęła w Łomży, udziałem w konkursie Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018. Wygrana na etapie regionalnym, podium na scenie krajowej oraz awans do TOP10 w konkursie międzynarodowym w Kambodży, to tylko nieliczne z sukcesów młodziutkiej grajewianki. Dzisiaj, Wiktoria poleciała do Albanii, żeby kolejny raz promować nie tylko nasz region, ale przede wszystkim Polskę w konkursie Miss Globe 2020.

Konkurencja będzie ogromna. Organizatorzy zaprosili około 60 reprezentantek najodleglejszych zakątków świata. Zgrupowanie rozpocznie się 29 października, a zakończy uroczystą Galą Finałową w dniu 12 listopada.

Wylot na międzynarodowy konkurs to wyzwanie nie tylko dla samej kandydatki. To także ogromna mobilizacja dla całego Zespołu Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz Anny Kurządkowskiej - Kosińskiej, organizatora konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej, która przygotowuje Wiktorię do kolejnej już wyprawy. W czasach pandemii takie przygotowania wymagają podwójnego zaangażowania: załatwienia wszystkich formalności związanych z opuszczeniem kraju oraz bezpiecznym przekroczeniem granic Albanii, a także wykonanie kompletu niezbędnych badań. Skompletowanie bardzo różnorodnej garderoby oraz zadbania o to, aby świeżo upieczona studentka miała usprawiedliwioną, prawie trzy- tygodniową, nieobecność na uczelni. Niełatwo było to wszystko zrobić na tzw. "odległość".

Z wsparciem, na miejscu w Łomży przyszedł fotograf konkursu Paweł Wądołowski, który pomagał w przygotowaniach. Nagrywał materiały reportażowe oraz wideowizytówki, których potrzebowała reprezentantka
naszego regionu.  

Nie mogłam doczekać się wyjazdu. Jestem szczęśliwa i dumna, że kolejny raz mogę reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Najbardziej cieszy mnie fakt, że to właśnie Łomża, miasto w którym stawiałam pierwsze kroki w konkursach piękności biorąc udział w wyborach Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz moje rodzinne Grajewo, będą kolejny raz promowane w świecie, "Wiki, pamiętaj skąd jesteś", Ania
od zawsze mi to powtarza i chyba już mocno weszło mi to w krew. Dlatego pragnę podkreślać to w każdym miejscu na ziemi. Jak zawsze, dam z siebie wszystko, jak będzie, zobaczymy po powrocie. Od samego efektu, celu,
ważniejsza jest droga, która do niego prowadzi. Moja wśród tych wszystkich życzliwych ludzi. nie prowadzi przez wyboje i  zakręty, za co ogromnie dziękuję i jestem wdzięczna.

- mówi Wiktoria.

Należy podkreślić, że prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski, od pięciu lat wspiera organizację konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej, a przed każdym czy to krajowym, czy międzynarodowym wyzwaniem znajduje czas na kilka miłych słów wsparcia dla dziewcząt.

Koszty biletów lotniczych pokrył burmistrz miasta Grajewo, Dariusz Latarowski.
REKLAMA
zdjecie 2017

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×