eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

„Mistrz kierownicy” wyprzedzający przed przejściem dla pieszych ukarany [WIDEO]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

1 500 złotych i 10 punktów karnych nałożono na kierowcę, który wyprzedzał kolumnę aut na przejściu dla pieszych przy alei Jana Pawła II w Ostrołęce. Wideo z niebezpiecznym wybrykiem bezmyślnego kierowcy otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Po publikacji materiału sprawą zainteresowała się policja.

Do zdarzenia doszło 18 stycznia. Nagranie tego manewru wykonane samochodowym wideorejestratorem otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Od razu po publikacji materiałem zainteresowała się ostrołęcka policja. Zachowanie kierowcy było skrajnie niebezpieczne. Gdyby na przejściu znajdowały się pieszy, tragedii nie dałoby się uniknąć.

Bezpośrednio po ukazaniu się filmu na portalu służby prasowe ostrołęckiej jednostki przekazały go do ostrołęckiego Zespołu do Spraw Wykroczeń i Postępowań Administracyjnych. Policjanci z tego zespołu wdrożyli czynności wyjaśniające w trakcie których ustalili „szybkiego” kierowcę seata. Okazał się nim 44 - mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Nieodpowiedzialny mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, do jego konta kierowcy dopisano także 10 punktów karnych.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12  13 dk14  15 dk16 dk17
 18 dk19  20  21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×