eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NIE PRZEGAP

Motoserce 2023 zagra w Rzekuniu! Będzie zlot motocykli, parada, koncerty i moc nagród dla krwiodawców!

REKLAMA
zdjecie 5382
zdjecie 5382
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Tegoroczna akcja krwiodawcza organizowana przez Klub Motocyklowy Perun Ostrołęka odbędzie się w Rzekuniu w sobotę, 3 czerwca. Zapowiada się wspaniała impreza z wieloma atrakcjami i nagrodami dla krwiodawców.

Motoserce organizowane od kilkunastu lat przez Klub Motocyklowy Perun z Ostrołęki to największa w regionie akcja krwiodawcza w regionie. To jeden ogromny piknik z licznymi atrakcjami dla dzieci i nieco starszych uczestników, podczas którego każda dorosła osoba może oddać krew w mobilnym punkcie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Wydarzeniu towarzyszą koncerty, konkursy z nagrodami oraz - najważniejsza część imprezy - parada motocykli biorących udział w zlocie.

Tegoroczne Motoserce odbędzie się w sobotę, 3 czerwca przy ulicy Miłej w Rzekuniu. Ambulans, w którym będzie można oddać krew będzie dostępny dla chętnych krwiodawców od godziny 10:00 do 15:00. Czerwony ambulans obecny na pikniku to nie jedyne miejsce, gdzie można przyłączyć się do akcji. Motoserce można wesprzeć oddając krew w punkcie krwiodawstwa funkcjonującym przy ostrołęckim szpitalu.

Atrakcyjne nagrody dla krwiodawców

Pamiętajcie, by po donacji zachować indywidualny numerek upoważniający do udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród. Taki numerek można otrzymać zarówno w punkcie krwiodawczym jak i w a,bulansie podczas akcji. Warunkiem odebrania nagrody jest obecność na terenie imprezy podczas trwania Motoserca. Warto się tam wybrać, bo dzięki hojnym sponsorom nagrody jak zawsze są wyjątkowo atrakcyjne. Nagrody będą losowane podczas pikniku w przerwach między koncertami.

Najwięcej emocji wzbudzało zwykle wśród krwiodawców losowanie nagrody głównej. W minionych latach były to m.in. mini-motocykle czy skutery. Jaką nagrodę główną przewidziano w tym roku? Organizatorzy jeszcze trzymają to w tajemnicy. Podkreślają jednak, że warto o tę nagrodę zawalczyć!

Motoserce 2023 - parada i część koncertowa

Obok akcji krwiodawczej najważniejszym elementem każdego Motoserca jest parada motocykli. W tym roku również będzie można zobaczyć ogromną liczbę najróżniejszych motocykli z Mazowsza a nawet z całego kraju. Trasę parady poznamy w najbliższych dniach.

Motoserce to także część koncertowa i blok występów artystycznych. W tym roku do udziału w wydarzeniu zaproszono zespół Droga na Ostrołękę, Anetę Żebrowską, Piotra Grzyba i Zespół taneczny Atria. W programie imprezy jest też część profilaktyczna - pokaz ratownictwa oraz symulacja wypadku drogowego z prezentacją technik ratownictwa w wykonaniu jednostki OSP z Rzekunia.

Ponadto podczas pikniku towarzyszącego akcji przewidziano specjalny sektor dla najmłodszych uczestników, w którym znajdą się m.in. dmuchane zjeżdżalnie, symulator motocykla, punkty z popcornem czy watą cukrową.

Pamiętajcie - Motoserce 2023 już 3 czerwca. Nie może Was tam zabraknąć.

Portal eOstroleka.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×