eOstroleka.pl
Ostrołęka, NIE PRZEGAP

Motoserce 2024 w Ostrołęce: Już wkrótce! Muzyka, pokazy, adrenalina i ratowanie życia!

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja akcji Motoserce. To wspaniałe święto dla krwiodawców i fanów dwóch kółek. Organizatorzy zapewniają - moc atrakcji i potężna dawka adrenaliny!

XVI finał akcji Motoserce odbędzie się w Ostrołęce w sobotę, 25 maja. Całe wydarzenie będzie odbywało się przy ulicy Korczaka. Głównymi partnerami są Polski Czerwony Krzyż oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Organizatorem akcji w Ostrołęce jest Klub Motocyklowy Perun Ostrołęka.

Każdego roku finały akcji organizowane są w ponad 80 miastach w całej Polsce. Impreza ma charakter jednodniowego pikniku, podczas którego odbywają się koncerty na dużej scenie, pokazy ratownictwa drogowego i bezpiecznej jazdy, wystawy motocykli, a także parada motocyklowa oraz liczne konkursy dla najmłodszych i tych trochę starszych.

Tak duża liczba atrakcji przyciąga corocznie w poszczególnych miejscowościach ogromne rzesze społeczeństwa. MOTOSERCE na stałe wpisało w stałych harmonogram imprez w wielu miastach. Dzięki takiej formule udaje się realizować cele naszej akcji.

W najbliższych dniach będziemy prezentować na łamach naszego serwisu szczegóły dotyczące akcji, w tym m.in. trasę parady, nagrody w loteriach dla krwiodawców, nagrodę główną, szczegóły dotyczące koncertów i wydarzeń towarzyszących.

Zapraszamy do udziału w akcji - Ostrołęczanie wielokrotnie pokazywali już, że do pomagania mają wielkie serca!

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×