eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Motoserce w Ostrołęce: lśniące maszyny na ulicach miasta! [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7679
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 7679

Parada motocykli ulicami Ostrołęki. Ryczące maszyny można było obserwować w ruchu m.in. w rejonie centrum handlowego oraz w Śródmieściu. To jedna z głównych atrakcji akcji Motoserce odbywającej się dziś w Ostrołęce.

W paradzie udział wzięło wielu motocyklistów z całej Polski. Część uczestników to stali bywalcy akcji Motoserce organizowanej przez Klub Motocyklowy Perun. O godzinie 12:00 kolumna lśniących maszyn ruszyła z ulicy Korczaka w kierunku Śródmieścia, zrobili pętlę wokół Galerii Bursztynowej i wrócili na plac przy Korczaka, gdzie wciąż zaparkowany jest krwistoczerwony ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy, w którym trwa zbiórka krwi.

Akcji Motoserce towarzyszą koncerty, konkursy z nagrodami i pokazy. Ze sceny publikę bawią zespoły: Madma, Droga na Ostrołękę i Luźne Granie. Artyści zaproszeni do zagrania podczas akcji oraz organizatorzy przygotowali niespodziankę dla wokalistki grupy Madma, Moniki Batogowskiej, która dziś ochodzi swoje urodziny. W tak ważnym dniu nie mogło zabraknąć tortu ze świeczkami oraz gromkiego “Sto lat” w wyjątkowej muzycznej odmianie country-rockowej.

Akcji Motoserce towarzyszą koncerty, konkursy z nagrodami i pokazy. W trakcie imprezy odbywa się również losowanie nagród, a nagroda główna - elektryczny skuter e-Mio Destina - zostanie rozlosowany na zakończenie akcji, około godziny 15:00.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :
Materiał filmowy 3 :
Materiał filmowy 4 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21
 22  23  24  25  26  27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×