2017-11-02T12:14:47+01:00 eOstroleka.pl 10 0 21 4.8
Kościół i społeczeństwo,

Msza święta z modlitwą o uzdrowienie

REKLAMA
REKLAMA
10
11
5
Najlepszy komentarz
~Piotr i Paweł , 19:41 03-11-2017,   -
              Ten Kult jest Zabobonem (patrz Katechizm Kościoła Katolickiego 2110, 2111) Pamiętajcie, że szeroka droga wiedzie na zatracenie ! Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu! ( 1List Św. Piotra 5...
odpowiedz   •   oceń :  
W przyszłym tygodniu w parafii pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce odbędzie się kolejna msza święta z modlitwą o uzdrowienie.

Mszę świętą zaplanowano we wtorek 7 listopada o godz. 19.00 w parafii pw. Zbawiciela Świata.

- Jeśli pragniesz doświadczyć mocy Boga, który uzdrawia w każdej Eucharystii, przyjdź i daj się przemienić Jego bezwarunkowej miłości. Możesz też napisać swoją intencję, abyśmy przedstawili ją Panu Bogu na najbliższej Eucharystii. Zachęcamy również do podzielenia sie świadectwem doświadczania uzdrawiającej mocy Boga - zapraszają organizatorzy.

Intencje można wpisywać tutaj.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Piotr i Paweł , 19:41 03-11-2017,   -
              Ten Kult jest Zabobonem (patrz Katechizm Kościoła Katolickiego 2110, 2111) Pamiętajcie, że szeroka droga wiedzie na zatracenie ! Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu! ( 1List Św. Piotra 5-8,9) .
odpowiedz   •   oceń :  
~Piotr i Paweł , 19:56 03-11-2017,   -
Nie piszę tego do wiernych, choć proszę o łaski rozeznania dla nich, dla nas Chrześcijan,  by mogli żyć w Duchu Bożym w Prawdzie i Miłości.  Piszę to do was duchowni Kościoła Katolickiego ! Co  wyprawiacie z ludem Bożym !? Zganiacie ich w kierunku szerokiej drogi – na zatracenie ! Eucharystia uzdrawia, Sakramenty, modlitwa w skrytości ! Znudziły się Wam te objawione formy !? Modły i podejrzane praktyki, glosolalie, upadki na plecy, spazmatyczne śmiechy, wycie i tańce w w domach Bożych, łakomstwo na uzdrowienia fizyczne a w tle pieniądze ! Te praktyki towarzyszące tzw. modlitwom o uzdrowienie -  proszę, nakazuje wam odłączyć od Mszy Świętej i Eucharystii ! To Świętokradztwo !!! Trzymajcie te zwodnicze praktyki z daleka od Eucharystii ! Nie boicie się Boga !?

odpowiedz   •   oceń :  
~Piotr i Paweł , 20:47 03-11-2017,   -
To "nauka" ze strony internetowej Odnowy w Duchu Świętym:
Dar języków (glosolalia) pojawiający się często w modlitwie jednoczesnej uczestników. Mimo spontanicznego charakter u modlitwy, ma ona przebieg pełen pokoju i harmonii. Wyraża się przez bezpojęciową ekspresję słowną płynącą z ust uczestników spotkania, choć niejednokrotnie zdarzały się przypadki modlitwy w językach w sensie filologicznym (występujących w rzeczywistości);

Dar tłumaczenia języków -- łączy się z darem języków; polega na wyjaśnieniu treści usłyszanego przed chwilą przesłania w językach;

Dar proroctwa -- nie polega na przepowiadaniu przyszłości (choć nieraz i tak się zdarza), lecz na przemawianiu w imieniu Boga z przesłaniem zachęty lub napomnienia skierowanym do uczestników spotkania. Często słowa prorockie wypowiedziane na spotkaniu modlitewnym przemawiają ze szczególną mocą do zebranych objawiając im prawdę o sobie;

Poniżej nauka  z Ewangelii dla Odnowy w Duchu Świętym:

       Słowa Św. Pawła, cytat:" Chciałbym żebyście wszyscy mówili językami, jeszcze bardziej jednak pragnąłbym, żebyście prorokowali."
        Ta nauka mówi, że Św. Paweł chciałby by wielu innych ludzi posiadło dar mowy w obcym języku, tak jak on go posiadł dla SKUTECZNEGO GŁOSZENIA NAUKI CHRYSTUSOWEJ innym narodom na kuli ziemskiej. Prorokowanie to inaczej głoszenie słowa Bożego. Tłumaczenie obcych języków ma miejsce wtedy, gdy chińczyk nie rozumie polskiego. Nie każdy, kto otrzymał dar mowy w obcym języku otrzymał dar nauczania (prorokowania) nad czym Św. Paweł ubolewa w swojej nauce.  Dary z Dnia Pięćdziesiątnicy dotyczyły właśnie tego o czym mówi Św. Paweł a chodziło właśnie o prorokowanie a więc Ewangelizacje Narodów na cały Świecie, w różnych obcych, zrozumiałych językach - nie bez pojęciowych !!!  I tak Duch Święty sprawił, że wielu nagle zaczęło mówić np. po germańsku a drugi i trzeci po japońsku, czy chińsku, grecku, itd. .  Zawsze Bogu chodziło o zrozumiały język ! W Biblii nie ma mowy o niezrozumiałej, spontanicznej mowie, bełkocie,  modlitwie zwanej glosolalią, czy mową w językach. Kto ją w Biblii dostrzega jest zwiedzony. Nasza mowa niech będzie tat, tak, nie, nie. Bóg nie jest Bogiem zamieszania a Bogiem pokoju !
odpowiedz   •   oceń :  
~Piotr i Paweł , 20:54 03-11-2017,   -
W Piśmie Świętym każdorazowo jeśli mowa o darze "mówienia językami" to chodzi o dar dany Apostołom w Dniu Pięćdziesiątnicy, który to dar polegał na skutecznym głoszeniu Ewangelii (prorokowaniu) w rożnych obcych językach, różnym narodom na całym święcie. Dar ten był wylewany przez Ducha Świętego jako konieczny do prorokowania i stanowił integralną część składową skutecznego Proroka,czy też Nauczyciela, który ze swoim przekazem dzięki temu mógł trafić do wiernych, w różnych krainach - narodowościach.
Dar "tłumaczenia języków" był i jest darem odrębnym, był i jest pomocny i wręcz konieczny, by skutecznie głosić Słowo Boże w innych częściach świata (wierzącym i poganom różnych narodowości).
Pismo Święte tak o tym wydarzeniu uczy (I List do Kor. 14,26): " ... Cóż tedy czynić wypada, bracia? Kiedy zbierzecie się na nabożeństwo, zdarzy się, że jeden (z was) przyjdzie z psalmem, inny z pouczeniem, inny z objawieniem, inny z modlitwą w obcym języku, a inny z tłumaczeniem. Niech wtedy wszystko dzieje się ku zbudowaniu. W "obcych językach" nie powinno mówić więcej niż dwóch, najwyżej trzech, i to kolejno, a jeden winien dać tłumaczenie. O ile nie ma tłumacza, winni zachować milczenie podczas zebrania; niech mówią sami z sobą i z Bogiem. Co do proroków, niech przemawia tylko dwóch lub trzech - a inii winni to roztrząsać. Lecz jeżeli ktoś inny z obecnych otrzymałby objawienie, wtedy niech pierwszy zamilknie. Wszyscy możecie przemawiać pod wpływem daru proroctwa, lecz jeden po drugim, aby wszyscy czegoś się nauczyli i żeby wszyscy otrzymali napomnienie. Bo duchy, które działają w prorokach, są w mocy proroków. A Bóg nie jest Bogiem zamieszania, lecz pokoju".

W cytacie tym wyraźnie Św. Paweł uczy, że "mowa w językach", a więc psalm, modlitwa, pouczenie, objawienie, bądź prorocze przemówienie musi być Z R O Z U M I A Ł E. Nie ma mowy o posługiwaniu się niezrozumiałą mową (glosolalią). Jeżeli Prorok, czy Nauczyciel nie znał języka danej narodowości i nie było tłumacza nie miał robić zamieszania na zebraniu. Miał się raczej modlić do Boga w duchu, czyli tak zwana modlitwa osobista, cicha, w skrytości z pożytkiem jedynie dla siebie samego - miał m i l c z e ć jak to mówi Pismo Święte.

Apostoł, Prorok czy Nauczyciel, jeśli nie posiadał daru mówienia językami, a więc nie znał języka narodu do którego zamierzał głosić Słowo Boże nie mógł skutecznie głosić powiem ogólnie - Ewangelii. Choćby to robił najlepiej na świecie, dobierał najsoczystsze święte słowa, to i tak nikt go nie zrozumie i będzie mówił jakoby na wiatr lub Bogu.

Reasumując Św. PAWEŁ UCZY, ŻE MOWA W JĘZYKACH PODCZAS GŁOSZENIA SŁOWA BOŻEGO (PROROKOWANIA) MUSI BYĆ ZROZUMIAŁA !!! ŚW. PAWEŁ PODKREŚLĘ - PROSI BY PROROKOWAĆ ZROZUMIALE, ZAWSZE WŁAŚCIWIE DLA POGAN I WŁAŚCIWIE DLA WIERZĄCYCH I ZAWSZE WE WŁAŚCIWYM DLA DANEGO NARODU JĘZYKU !!! Św. Piotr i Paweł nigdy w Piśmie Świętym nie uczą nas by posługiwać się jakąś niezrozumiałą mową w znaczeniu glosolalii. Nie można tłumaczyć glosolalii to wbrew nauce Boga.
odpowiedz   •   oceń :  
~Piotr i Paweł , 21:13 03-11-2017,   -
Bóg, w Chrystusie , w Duchu Świętym dotyka i uzdrawia w Eucharystii. Amen.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
październik 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
 28 29 30 31  1  2  3