eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Muzyczne spotkanie z Kasią Moś [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6140
zdjecie 6140
REKLAMA
zdjecie 6140
Posłuchaj
Finalistka konkursu piosenki Eurowizji 2017 Kasia Moś była gościem Multimedialnego Centrum Natura w Ostrołęce. Artystka zaśpiewała przybyłym gościom swoje piosenki, a także podzieliła się spostrzeżeniami dotyczącymi swojej muzycznej kariery. "Flashlight' w jej wykonaniu robi wrażenie!

Kasia Moś urodziła się w 1987 roku w Rudzie Śląskiej. Była finalistką trzeciej edycji telewizyjnego show "Must be the music: Tylko Muzyka". Reprezentantka Polski w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2017 roku. Doszła w nim do finału, gdzie zajęła 22. miejsce, śpiewając piosenkę "Flashlight". W Ostrołęce również wykonała ten utwór na żywo, co spotkało się z pozytywną reakcją publiczności. Na spotkanie z artystką przyszło kilkadziesiąt osób.

Po krótkim występie przyszedł czas na pytania ze strony organizatorów oraz publiczności. Dla wielu ostrołęczan spotkanie z niedawną uczestniczką prestiżowego konkursu było naprawdę sporym przeżyciem. Nieczęsto bowiem jest okazja stanąć tak blisko artystki, która godnie reprezentowała nasz kraj na arenie międzynarodowej. Jak wypadła Kasia Moś w piosence "Flashlight"? Obejrzyjcie. Zapraszamy także do galerii zdjęć ze spotkania.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31  1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27 dk28 dk29  30
×