eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Muzyka Ennio Morricone w Ostrołęckim Centrum Kultury [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
Muzyka Ennio Morricone w Ostrołęckim Centrum Kultury, fot. eOstroleka.plMuzyka Ennio Morricone w Ostrołęckim Centrum Kultury, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 5389
W Ostrołęckim Centrum Kultury odbył się koncert poświęcony zbliżającej się beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Przed publicznością zaprezentował się Zespół Kameralny Filharmonii Narodowej. Usłyszeliśmy słynne i uznane utwory autorstwa Ennio Morricone.

Wystąpili:
Jan Lewtak – kierownictwo artystyczne, skrzypce i aranżacje utworów
Robert Putowski – wiolonczela
Joanna Monachowicz – obój, rożek angielski
Maria Lewicka – flet poprzeczny, piccolo i altowy
Magdalena Schabowska – sopran
Danuta Kojro-Pawulska – instrument klawiszowy
Witold Lewicki – harmonijka ustna

Wydarzenie poświęcone nadchodzącej beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbyło się w poniedziałek 13 września 2021 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowo-kinowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Koncert był również muzycznym pożegnaniem z legendą muzyki filmowej Ennio Morricone (1928–2020) – wszechstronnym, światowej sławy włoskim artystą, który odszedł w lipcu zeszłego roku w Rzymie w wieku 91 lat.
Materiał filmowy 1 :
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×