2015-08-19T09:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

MZK Ostrołęka i policja wspólnie przeciw dopalaczom [WIDEO]

REKLAMA
fot. kadr z filmu "Taki z ciebie mocarz?"
REKLAMA
0
0
2
Najlepszy komentarz
~Gość, 22:45 19-08-2015,   -
Proszę, wyłączcie już te natrętne filmy! Ile można? W innych miastach zwraca się należytą uwagę na ciszę w komunikacji miejskiej, PKP tworzy strefy ciszy w wagonach a u nas odgórnie się bombarduje kakofonią. Co to w ogóle ma być? Dochodzę do wniosku, że z tą kampanią - http://www.um.warszawa.pl/fr/a...
odpowiedz   •   oceń :  
„Taki z ciebie mocarz?” to tytuł krótkiego filmu przedstawiającego w dość drastyczny sposób zachowanie człowieka po zażyciu dopalaczy. Od poniedziałku w autobusach MZK zobaczyć go mogą wszyscy pasażerowie korzystający z usług miejskiego przewoźnika.

Krótki filmik zatytułowany „Taki z ciebie mocarz?” przygotowany został w ramach kampanii Dopalacze Kradną Życie realizowanej przez MSW, policję oraz uczestników programów Razem Bezpieczniej i Profilaktyka a Ty.

- Już od kilku lat policjanci ostrołęckiej komendy współpracują w zakresie profilaktyki z MZK w Ostrołęce. Główny obszar działania dotyczył do tej pory przede wszystkim bezpieczeństwa w środkach komunikacji publicznej. Za przykład może posłużyć partnerstwo przy programie „Bądź Bezpieczna”. W roku 2014 kolejny projekt to bezpieczeństwo w ruchu drogowym i akcja „My już wiemy, a TY!!!”, kiedy to przez kilka dni film przygotowany w ramach kampanii był odtwarzany na monitorach autokarów MZK. Teraz przyszła pora na walkę z dopalaczami. Pod koniec lipca wystartowała kampania „Dopalacze kradną życie”. Od poniedziałku w miejskich autobusach odtwarzany jest film „Taki z ciebie mocarz” przygotowany na potrzeby kampanii. Ponadto policjanci poruszają zagadnienia związane z dopalaczami podczas prowadzonych spotkań z młodzieżą, rodzicami i pedagogami – mówi st. asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 22:45 19-08-2015,   -
Proszę, wyłączcie już te natrętne filmy! Ile można? W innych miastach zwraca się należytą uwagę na ciszę w komunikacji miejskiej, PKP tworzy strefy ciszy w wagonach a u nas odgórnie się bombarduje kakofonią. Co to w ogóle ma być? Dochodzę do wniosku, że z tą kampanią - http://www.um.warszawa.pl/fr/aktualnosci/b-d-yczliwym-pasa-erem-zamiast-monsterem wypadałoby zapoznać nie tylko niektórych pasażerów, ale i kierownictwo MZK sp. z o.o. w Ostrołęce (tak tak, wszędzie gdzie się da, pojawia się forma prawna zakładu :D )
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 22:47 19-08-2015,   -
[quote= ]Proszę, wyłączcie już te natrętne filmy! Ile można? W innych miastach zwraca się należytą uwagę na ciszę w komunikacji miejskiej, PKP tworzy strefy ciszy w wagonach a u nas odgórnie się bombarduje kakofonią. Co to w ogóle ma być? Dochodzę do wniosku, że z tą kampanią - http://www.um.warszawa.pl/fr/aktualnosci/b-d-yczliwym-pasa-erem-zamiast-monsterem wypadałoby zapoznać nie tylko niektórych pasażerów, ale i kierownictwo MZK sp. z o.o. w Ostrołęce (tak tak, wszędzie gdzie się da, pojawia się forma prawna zakładu :D ) [/quote]
Spację trzeba usunąć
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
 10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30