eOstroleka.pl
Ostrołęka,

MZK Ostrołęka: Zmiany w rozkładzie jazdy przez osiedle Centrum

REKLAMA
zdjecie 6563
zdjecie 6563
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 6563
W związku z odbywającym się remontem nawierzchni ulicy Sikorskiego, Miejski Zakład Komunikacji wprowadza tymczasowe zmiany w rozkładzie jazdy autobusów kursujących przez osiedle Centrum. Na czas remontu zlikwidowano m.in. dwa przystanki a w ich miejsce utworzono tymczasowe.

Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów miejskiego przewoźnika obowiązują od 5 kwietnia do zakończenia robót. Na czas remontu zmieniono trasę przejazdu przez osiedle Centrum. Aż do odwołania przebiegała ona będzie ulicami: Steyera, Jana Pawła II, Berlinga, Sikorskiego, Bohaterów Warszawy, Jana Pawła II. Powrót w odwrotnej kolejności.

Na czas robót drogowych zostaje zawieszone funkcjonowanie przystanków Sikorskiego i Sikorskiego 1. Pasażerowie proszeni są o korzystanie z przystanków przy ulicy Steyera i Jana Pawła II.

Z uwagi na zmianę trasy z przystanku na ulicy Berlinga nie ma obecnie możliwości dojazdu do Wojciechowic i Bolesława Prusa. Pasażerowie proszeni są o korzystanie z przystanków przy ulicy Steyera i Jana Pawła II.

MZK wyznaczył także tymczasowy przystanek zlokalizowany przy ulicy Steyera w stronę ulicy Gorbatowa przy skrzyżowaniu z ulicą Sikorskiego oraz przystanek przy ulicy Berlinga dla linii 4, 7, 17 i 22 w kierunku dworca PKS i Wojciechowic

Jak zapewnia zarząd MZK, kursowanie autobusów na wszystkich liniach wróci do normy po zakończeniu wszelkich prac remontowych. Aktualny rozkład jazdy znaleźć można na internetowej stronie miejskiego przewoźnika pod adresem www.mzk.ostroleka.pl.

Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24  25 dk26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×