eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

"Na Bogato". Kurpiowska miss wskazuje trzy kroki do fury za milion! [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 4610
fot. Tiktok/Na  Bogatofot. Tiktok/Na Bogato
REKLAMA

Jeden z tiktokowych twórców zatrzymał w Warszawie Audi R8 V10 Performance, a w nim kurpiowska Miss Polski Ewa Mielnicka-Cekała i jej mąż. Jak dojść do sukcesu? Są tylko trzy kroki! Zapamiętajcie, panowie...

Twórca kanału "Na Bogato" zatrzymuje luksusowe auta na ulicach Warszawy i pyta ich właścicieli o to, jak doszli do takiego poziomu finansowego, że stać ich na takie cacka.  Na jednym z nagrań widać, jak zatrzymuje się luksusowe audi o wartości około miliona złotych, a w środku... Ewa Mielnicka-Cekała, Miss Polski 2014, z małżonkiem.

"Siemano stary, kanał Na Bogato, jak zarabiasz na to?" - padło pytanie. Odpowiedziała Ewa: - Cześć, cześć, on siedzi w domu, on nic nie robi, bąki zbija!

Jak zarobić na taką furę? Według Ewy, trzeba mieć "dobrą żonę, dobrego wspólnika i trochę sprytu chyba". - Żona powiedziała wszystko - usłyszeliśmy. Krótko i konkretnie!

@nabogato_off Jak tak dalej pójdzie to wywiady będę zaczynał od strony pasażera 🫢 poza tym mega wesoło, podobno ta rozmowa zrobiła tej dwójce dzień, a to najlepsza rzecz jaką można usłyszeć od swoich gości 😊 #audi #r8 #poland #warsaw #business #car #travel #supercar #polska #warszawa #work #quattro #audir8 #photography #cars #nabogato #polishgirl #nabogato_off #bmw #nature #biznes #polishboy #love #carswithoutlimits #photo #detailing #v10 #trip #success #beautiful ♬ Super Freak - Rick James
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×