eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Na osiedlu Parkowe staną nowe latarnie

REKLAMA
zdjecie 9012
Nowe latarnie staną przy kilku ulicach na osiedlu Parkowe, fot. eOstrołęka.plNowe latarnie staną przy kilku ulicach na osiedlu Parkowe, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 9012
Już niebawem 28 nowych latarni stanie na kilku ulicach w Ostrołęce. Miasto ogłosiło zamówienie na budowę oświetlenia ulicznego w rejonie osiedla Parkowe.

Nowe latarnie zostaną wybudowane przy ulicach Psarskiego, Parkowej, Chętnika, Kolberga, Gocłowskiego, Szkolnej, Traugutta, Kamińskiego i 26 Maja.

- Budowa oświetlenia ulicznego w rejonie osiedla Parkowe związana jest z koniecznością modernizacji i zabezpieczenia oświetlenia tych uliczek. Wiszące tam obecnie lampy oświetleniowe będą w najbliższym czasie demontowane przez rejon energetyczny, dlatego też, nie chcąc pozostawiać mieszkańców osiedla bez oświetlenia zdecydowaliśmy się na wybudowanie łącznie około 30 nowych latarni – powiedział nam Paweł Stańczyk, wiceprezydent Ostrołęki.

Zakończenie realizacji inwestycji planowane jest w październiku bieżącego roku.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17  18  19 dk20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×