eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Na wesoło: Do Ostrołęki przybyli Eskimosi - mamy dwa igloo! (zdjęcia)

REKLAMA
zdjecie 2480
 Twórcy igloo ze swoim dziełem Twórcy igloo ze swoim dziełem
REKLAMA
zdjecie 2480
W tym roku zima w Ostrołęce jest tak mroźna i śnieżna, że ściągnęła z końca świata…Eskimosów! Wczoraj w nocy budowali do 3:00 igloo na osiedlu Centrum. Budowa trwała ok. 5 godzin, igloo ma wysokość ok. 2,20m i średnice podstawy ok 2,5m wykonawcami są: Łukasz, Rafał , Bartek, Sylwia  

Do naszej redakcji dotarły zdjęcia kolejnych Eskimosów :). Budowa drugiego igloo trwała ok. dwa tygodnie, każdego dnia po trochu wieczorami, budowa odbywała się na zasadzie wkładania śniegu do plastikowej skrzynki np. po ogórkach i polewanie wodą (śnieg podczas budowy był zmarznięty i nie chciał się lepić) następnie utworzone kostki stawiano po kolei,jeden przy drugim, tak ja na tradycyjnej budowie :) Igloo ma 5-6 metrów średnicy i nieco ponad 2 metry wysokości.

Gratulujemy twórcom pomysłu i determinacji w jego realizacji;)

Widziałeś coś śmiesznego bądź bulwersującego zadzwoń pod nr tel. 883 796 667 lub zrób zdjęcie i wyślij mms, bądź na maila redakcja@eOstroleka.pl.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×