Na wesoło: Do Ostrołęki przybyli Eskimosi - mamy dwa igloo! (zdjęcia)
Twórcy igloo ze swoim dziełemDo naszej redakcji dotarły zdjęcia kolejnych Eskimosów :). Budowa drugiego igloo trwała ok. dwa tygodnie, każdego dnia po trochu wieczorami, budowa odbywała się na zasadzie wkładania śniegu do plastikowej skrzynki np. po ogórkach i polewanie wodą (śnieg podczas budowy był zmarznięty i nie chciał się lepić) następnie utworzone kostki stawiano po kolei,jeden przy drugim, tak ja na tradycyjnej budowie :) Igloo ma 5-6 metrów średnicy i nieco ponad 2 metry wysokości.
Gratulujemy twórcom pomysłu i determinacji w jego realizacji;)
Widziałeś coś śmiesznego bądź bulwersującego zadzwoń pod nr tel. 883 796 667 lub zrób zdjęcie i wyślij mms, bądź na maila redakcja@eOstroleka.pl.








Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |



1
8
26