eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Nagrody Wójta Gminy Goworowo [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5871
zdjecie 5871
fot. Urząd Gminy Goworowofot. Urząd Gminy Goworowo
REKLAMA

W ramach „Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży w Gminie Goworowo” ustanowione zostały stypendia Wójta Gminy za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Stypendium lub nagroda stanowią formę pomocy materialnej o charakterze motywacyjnym i przyznawane są niezależnie od sytuacji materialnej ucznia.

Lokalny Program Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży w Gminie Goworowo skierowany jest do uczniów osiągających indywidualne sukcesy naukowe, artystyczne i sportowe. Jego celem jest promowanie uzdolnionych uczniów wśród społeczności szkolnej i lokalnej. Zachęcanie ich do reprezentowania Gminy Goworowo na różnych szczeblach rywalizacji oraz doprowadzanie do wzrostu aspiracji edukacyjnych, sportowych lub artystycznych i aktywności uczniów, oraz stwarzanie pozytywnych wzorców dla społeczności uczniowskiej. Program przyczynia się również do promocji szkolnictwa Gminy Goworowo.

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, ale także docenienia za całoroczną pracę. By wyróżnić wybitnych uczniów, którzy udziałem w konkursach, zawodach i olimpiadach przedmiotowych osiągnęli bardzo dobre wyniki, Wójt Gminy Goworowo przyznał stypendia i nagrody dla:

- 3 uczniów z SP im. Mikołaja Kopernika w Goworowie,
- 3 uczniów z SP w Kuninie.

Nagrody wręczone zostały na XXV Sesji Rady Gminy Goworowo w dniu 17 września 2020 roku przez Wójta Gminy Goworowo Piotra Kosiorka i Przewodniczącą Rady Gminy Goworowo Krystynę Subczyńską. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłym roku szkolnym!
- informuje Urząd Gminy Goworowo.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×