Do sieci trafiło nagranie, którego autor twierdzi, że zauważył niepokojące zachowanie obcokrajowca spacerującego ulicami miasta. Mężczyzna miał nagrywać teren przedszkola. Na nagraniu widać też, jak oglądał się za dzieckiem.
Nagranie w sieci umieścił były wiceprzewodniczący rady miasta Ostrołęki Wiesław Szczubełek. "Ten gość idzie i nagrywa całe przedszkole, cały żłobek, wszystkie dzieci nagrywa. Po co mu to? Spróbuję go dogonić" - słyszymy na nagraniu.
W międzyczasie widać, jak mężczyzna mija się z małą dziewczynką idącą z plecakiem i ogląda się za nią. - Ogląda się za dziećmi... - podsumowuje autor nagrania. Kończy się ono w momencie, gdy mężczyzna został dogoniony i zapytany o to, po co nagrywa dzieci. Widać, że to obcokrajowiec, najwyraźniej ma problem ze zrozumieniem pytania. Na tym wideo się kończy.
Nagranie wzbudza już sporo reakcji w sieci. - Ostrołęka! Bądźmy czujni! - pisze jedna z internautek.



kadr z nagrania
![Dwadzieścia medali dla Ostrołęki. WOPR-OS na Grand Prix Polski [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/sport/2025/m/20250426_131640.jpg)
![Ostrołęka pod biało-czerwoną flagą. 100-metrowy symbol patriotyzmu na Spacerowej [WIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2025/m/flaga_100_metrow_2.jpg)
![Interwencja strażaków w Zabrodziu. Co się wydarzyło? [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2025/m/pozar_stacha_konwy.jpg)
![Ostrołęka najzimniejsza w Polsce! A jak będzie w majówkę? [PROGNOZA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2025/m/termometr.jpg)
2
3
10
27