eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Najlepsi rowerzyści z powiatu ostrołęckiego [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6237
zdjecie 6237
REKLAMA
zdjecie 6237
Drużyny z Zespołu Szkół w Olszewie- Borkach oraz z Zespołu Szkół w Zawadach zwycięzcami Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Eliminacje powiatowe odbyły się 28 kwietnia w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle.

Do konkursu przystąpiło 42 uczniów. Szkoły podstawowe reprezentowało sześć czteroosobowych grup z Zespołu Szkół w Łysych, Zespołu Szkół w Łęgu Przedmiejskim, Zespołu Szkół w Olszewie- Borkach, Zespołu Szkół w Goworowie, Zespołu Szkół w Baranowie i Zespołu Szkół w Wachu. Natomiast gimnazja sześć drużyn o trzy osobowym składzie z Zespołu Szkół w Łysych, Zespołu Szkół w Łęgu Przedmiejskim, Zespołu Szkół w Olszewie- Borkach, Zespołu Szkół w Goworowie, Zespołu Szkół w Zawadach i Zespołu Szkół w Chudku.

Uczestnicy turnieju musieli zmierzyć się z częścią teoretyczną, składającą się z dwóch testów- wiedzy i skrzyżowań oraz częścią praktyczną- jazda na rowerze po torze z przeszkodami. Na część teoretyczną przewidziane było 40 min. Część praktyczna odbywała się bez ograniczeń czasowych.

Organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2015 był Polski Związek Motorowy we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Ostrołęce, Starostwem Powiatowym w Ostrołęce oraz Zespołem Szkół Powiatowych w Kadzidle.

Nagrody ufundowane przez powiat wręczył starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł.
Kalendarz imprez
listopad 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31  1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6  7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12  13  14 dk15  16
dk17  18 dk19  20 dk21  22  23
dk24  25 dk26  27  28  29  30
×