eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Najnowszy nabytek pań z KGW "Zagajnica". Dzięki samorządowi Mazowsza

REKLAMA
zdjecie 1901
fot. Łodziska, gmina Lelisfot. Łodziska, gmina Lelis
REKLAMA

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Łodziskach zakupiły namiot, który przez lata będzie służył na wydarzeniach i spotkaniach: a to wszystko dzięki wsparciu samorządu Mazowsza, który doskonale wie, jak ważne są potrzeby KGW.

W październiku 2023 r. informowaliśmy o tym, jak samorząd Mazowsza wspiera Koła Gospodyń Wiejskich w naszym regionie. Ponad 330 tys. zł trafiło do organizacji pozarządowych z terenu powiatu ostrołęckiego, w tym właśnie do KGW.

Koło Gospodyń Wiejskich "Zagajnica" w Łodziskach otrzymało 7 tys. zł dofinansowania z samorządu Mazowsza na zadanie "Jak integracja to tylko pod namiotem na placu wiejskim w Łodziskach". I to zadanie już zostało wykonane!

- Koło Gospodyń Wiejskich Zagajnica w Łodziskach zrealizowało zadanie publiczne pt. "Jak integracja to tylko na placu wiejskim w Łodziskach". Ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego zakupiony został namiot z nadrukiem nazwy koła na potrzeby organizacji różnego rodzaju wydarzeń, spotkań lub przedsięwzięć, głównie na rzecz mieszkańców naszej pięknej wsi Łodziska. Służyć nam będzie długie lata podczas społecznej pracy, której się podjęłyśmy i którą wykonujemy z ogromnym zaangażowaniem - podsumowało Koło Gospodyń Wiejskich "Zagajnica" w Łodziskach.

REKLAMA
Więcej o: Zagajnica, Łodziska, KGW

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×