2013-06-26T16:06:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Najzdolniejsi uczniowie z Ostrołęki nagrodzeni [ZDJĘCIA, PEŁNA LISTA NAGRODZONYCH]

REKLAMA
Najzdolniejsi uczniowie ostrołęckich szkół zostali nagrodzeni podczas VI Samorządowej Gali uczniowskiej/fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Już po raz szósty najzdolniejsi uczniowie ostrołęckich szkół zostali nagrodzeni i wyróżnieni podczas Samorządowej Gali Uczniowskiej.

Najzdolniejsi uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zostali nagrodzeni w trzech kategoriach: najwyższa średnia ocen, talent i wybitne osiągnięcia sportowe. Nagrodzonych wskazywali dyrektorzy wszystkich placówek publicznych i niepublicznych z terenu Ostrołęki. Każda szkoła nominowała po trzech uczniów z każdej z kategorii. Łącznie nagrodzonych zostało 85 uczniów.

Podczas gali wręczono także nagrodę specjalną przyznaną przez prezydenta Ostrołęki, Janusza Kotowskiego. Otrzymał ją Bartosz Wielechowski - uczeń drugiej klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce za zdobycie w roku szkolnym 2012/2013 tytułu laureata w XXV Olimpiadzie Filozoficznej.

Galę uświetniły występy m.in. zespołu cheerleaderek „Tęcza” z Przedszkola Miejskiego nr 7 czy grupy „Promyki Dziesiątki”.

Poniżej publikujemy pełną listę odznaczonych podczas VI Samorządowej Gali Uczniowskiej.

W kategorii najwyższa średnia ocen nagrodzeni zostali:

Szkoły podstawowe:

Aleksander Durczyński, uczeń klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 1,
Aleksandra Piętka, uczennica klasy piątej Szkoły Podstawowej nr 2,
Wiktor Dawid, uczeń klasy czwartej Szkoły Podstawowej nr 2,
Aleksandra Żebrowska, uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 3,
Agnieszka Kotowska, uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 4,
Łukasz Krukowski, uczeń klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 5,
Julia Szlachetka, uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 6,
Marta Łada, uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 10.
Julia Jaworowska, uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 10,
Izabela Maria Grzyb, uczennica klasy szóstej Społecznej Szkoły Podstawowej Społecznego Towarzystwa Oświatowego,
Daniel Bogdański, uczeń szóstej klasy Szkoły Podstawowej w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym;

Szkoły gimnazjalne:

Franciszek Szarwacki, uczeń klasy pierwszej Gimnazjum nr 1,
Karolina Pędzich, uczennica klasy trzeciej Gimnazjum nr 2,
Monika Joanna Bloch, uczennica klasy drugiej Gimnazjum nr 3,
Joanna Kamecka, uczennica klasy drugiej Gimnazjum Nr 4,
Karolina Ruszczyk, uczennica trzeciej klasy Gimnazjum Nr 5,
Katarzyna Kalenik, uczennica klasy trzeciej Gimnazjum Klasycznego,
Joanna Oliwia Tomczak, uczennica klasy drugiej Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego,
Patrycja Siok uczennica trzeciej klasy Gimnazjum w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym,

Szkoły ponadgimnazjalne:

Wojciech Staśkiewicz, uczeń drugiej klasy I Liceum Ogólnokształcącego,
Cezary Kardaś, uczeń drugiej klasy II Liceum Ogólnokształcącego,
Jakub Wawrzyszczak, uczeń trzeciej klasy III Liceum Ogólnokształcącego,
Krzysztof Kośnik, uczeń drugiej klasy technikum w Zespole Szkół Zawodowych nr 1,
Paweł Polkowski, uczeń pierwszej klasy technikum w Zespole Szkół  Zawodowych  nr 2,
Anita Kwiatkowska, uczennica trzeciej klasy technikum w Zespole Szkół Zawodowych nr 3
Karolina Pędzich, uczennica drugiej  klas liceum profilowanego w Zespole Szkół Zawodowych nr 3,  
Karolina Kupis, uczennica pierwszej klasy technikum w Zespole Szkół Zawodowych  nr  4,
Iwona Grala, uczennica trzeciej klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowe w Ośrodku Szkolno Wychowawczym,
Piotr Roicki, uczeń klasy pierwszej Liceum Klasycznego,.
Przemysław Deptuła, uczeń klasy pierwszej II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego,

W kategorii talent nagrodzono:

Szkoły podstawowe:

Natalia Sadocha, uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 1.
Natalia Laskowska, uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 2.
Patrycja Lesińska, uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 3.
Natalia Sobocińska, uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 4.
Karolina Milewska, uczennica klasy piątej Szkoły Podstawowej nr 5.
Aleksandra Kojtek, uczennica klasy szóstej  Szkoły Podstawowej nr 6.
Rafał Szypulski, uczeń klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 10.
Waldemar Cichy, uczeń piątej klasy Szkoły Podstawowej w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.
Natalia Rudzik, jest uczennicą klasy czwartej w Społecznej Szkole Podstawowej.  
Anna Golik, uczennica klasy pierwszej „Naszej Szkoły” Niepubliczna Szkoła                               z Oddziałami Przedszkolnymi Realizująca Program Rehabilitacji w Ostrołęce.

Szkoły gimnazjalne:

Piotr Wójcik, uczeń klasy drugiej Gimnazjum nr 1.
Szymon Stolarczyk, uczeń drugiej klasy Gimnazjum nr 2.
Paweł Jaworski, uczeń klasy trzeciej Gimnazjum nr 3.
Paulina Kuśmierczyk, uczennica klasy trzeciej Gimnazjum nr 4.
Gabriela Leszka, uczennica trzeciej klasy Gimnazjum nr 5.
Patryk Zięba, uczeń drugiej klasy Gimnazjum w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.
Piotr Żochowski, uczeń klasy trzeciej Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego.
Katarzyna Nurczyk, uczennica klasy trzeciej Gimnazjum Klasycznego

Szkoły ponadgimnazjalne:

Dominika Paździor, uczennica drugiej klasy I Liceum Ogólnokształcącego.
Wiktor Wilga, uczeń pierwszej klasy II Liceum Ogólnokształcącego.
Justyna Adrianna Woźniczko - uczennica pierwszej klasy III Liceum Ogólnokształcącego.
Paweł Perzanowski, uczeń pierwszej klasy technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1.
Konrad Stepnowski, uczeń drugiej klasy technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2
Łukasz Kruczyk, uczeń pierwszej klasy technikum w Zespole  Szkół Zawodowych Nr 3.
Adrian Duszak, uczeń  drugiej klasy technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4
Klaudia Alicja Pysznik, uczennica pierwszej klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym,
Katarzyna Klaudia Ulewicz, uczennica klasy pierwszej II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego,
Radosław Mróz, uczeń klasy drugiej Liceum Klasycznego.

W kategorii sport nagrody otrzymali:

Szkoły podstawowe:

Julia Serowiecka, uczennica szóstej klasy Szkoły Podstawowej nr 1.
Wiktoria Szczepanek, uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 2.
Błażej Ochenkowski, uczeń klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 3.
Wiktoria Orzoł, uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 4.
Adrian Łaszczewski, uczeń klasy czwartej Szkoły Podstawowej nr 5.
Adam Kosewski, uczeń klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 6.
Żaklina Ewa Wikieł, uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 10.
Patryk Gutowski, uczeń szóstej klasy Szkoły Podstawowej w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

Szkoły gimnazjalne:

Bartosz Dąbrowski, uczeń trzeciej klasy sportowej o profilu piłka siatkowa w Gimnazjum nr 1.
Klaudia Borkowska, uczennica klasy drugiej Gimnazjum nr 2.
Joanna Skurzyńska, uczennica klasy trzeciej Gimnazjum nr 3.
Aleksandra Dzwigała, uczennica klasy trzeciej Gimnazjum nr 4.
Melania Kamińska, uczennica klasy trzeciej Gimnazjum nr 5.
Monika Łępicka, uczennica drugiej klasy Gimnazjum w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Marcin Mierzejewski, uczeń klasy trzeciej Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego.
Tomasz Wojciech Żukowski, uczeń klasy trzeciej Gimnazjum Klasycznego.

Szkoły ponadgimnazjalne:

Aleksandra Prusińska, uczennica drugiej klasy I Liceum Ogólnokształcącego.
Magdalena Żebrowska, uczennica pierwszej klasy II Liceum Ogólnokształcącego.
Piotr Wiśniewski,  uczeń drugiej klasy III Liceum Ogólnokształcącego.
Paweł Kamil Szulerecki, uczeń drugiej klasy III Liceum Ogólnokształcącego.
Grzegorz Krupiński, uczeń trzeciej klasy technikum w Zespole Szkół Zawodowych nr 1.
Kamil Ziemek, uczeń trzeciej klasy technikum w Zespole Szkół Zawodowych nr 2,
Milena Kołoszko, uczennica pierwszej klasy technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3
Marek Pietruczuk, uczeń  drugiej klasy technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4
Sebastian Frątczak, uczeń drugiej klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym.
Martyna Mysiorska, uczennica klasy drugiej Liceum Klasycznego.
Sebastian Szymaniak, uczeń klasy pierwszej II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  1  2  3  4
Dzisiaj:
Wydarzenia
Kino JANTAR