2016-06-29T21:08:47+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nakręcamy kilometry i charytatywny koncert dla Dobrusi Napiórkowskiej

REKLAMA
REKLAMA

Nawet 25 tysięcy złotych otrzymać może Fundacja Strefa Przetrwania zbierająca fundusze na leczenie dwuletniej Dobrusi Napiórkowskiej. To czy kwota ta trafi do dziewczynki zależy od tego ile kilometrów uda się łącznie wykręcić w akcji „Nakręcamy kilometry” organizowanej przez firmę Oscar, dilera marki Hyundai.

W sobotę, 2 lipca przy klubie Avalon odbędzie się koncert charytatywny da Dobrusi Napiórkowskiej. Ta niezwykle energetyczna dwulatka od urodzenia zmaga się z poważną chorobą – artrogrypozą. Dziewczynka przeszłą już szereg bardzo skomplikowanych i drogich operacji, dzięki którym udało się sprawić, że Dobrusia stawia już pierwsze kroczki. Niestety, by odzyskała pełnię sprawności konieczna jest długotrwała rehabilitacja, kolejne operacje i zakup niezbędnych ortez – wszystko to generuje kolejne koszty.

W pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji Dobrusi nieustannie angażują się liczne osoby i grupy. Kolejna z charytatywnych akcji odbędzie się już w najbliższą sobotę, 2 lipca. Na scenie przed klubem Avalon wystąpią m.in. Odmienny Stan Świadomości oraz Kinga Lemańska, Paweł Pijanowski, Mateusz Pichal, Anna Larenta i Aleksandra Samsel. W trakcie koncertu odbywała się będzie loteria fantowa, liczne konkursy i licytacje.

Jednym z ciekawszych elementów będzie akcja „Nakręcamy kilometry” organizowana przez firmę Oscar, oficjalnego dilera marki Hyundai. Zasady są proste, a atrakcyjność całego przedsięwzięcia polega na tym, że nie zbieramy pieniędzy. Zbieramy kilometry, a te w efekcie będą stanowić o ilości gotówki jaką otrzymamy z Hyundaia. A konkretnie wybrana fundacja. W tym wypadku jest to „Strefa Przetrwania” wspierająca leczenie Dobrusi Napiórkowskiej.

Pomóc może naprawdę każdy - bez względu na kondycję i formę fizyczną. Hyundai funduje nagrody tylko dla 3 najlepszych fundacji (czyli takich, które zbiorą sumarycznie największą ilość kilometrów), a konkurencja jest spora. Gramy więc o wszystko albo nic. Dlatego tak ważne jest zaangażowanie wszystkich mieszkańców, wszelkiego rodzaju grup zrzeszających sportowców, klubów kolarskich, ale również wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w zabawie.

Jak to zrobić ? Zajrzyj do Oscara. Skorzystaj z jazdy testowej dowolnym modelem Hyundaia. Następnie, w czasie 5 minut wykręć jak najdłuższy dystans na rowerze stacjonarnym. Możesz wygrać 10.000 zł dla siebie i nawet 25.000 zł dla ostrołęckiej Fundacji Strefa Przetrwania. Konkurs trwa od 1 do 31 lipca 2016 roku.

Hyundai - jako sponsor nagród doceni również najlepszego (najszybszego) uczestnika konkursu. 10 dilerów, którzy zbiorą dla fundacji największą ilość kilometrów, do wielkiego finału oddeleguje najlepszego zawodnika. I to on właśnie stanie do rywalizacji, w której może wygrać dla siebie 10.000 zł!

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich, którzy chcą i mogą pomóc chorej Dobrusi Napiórkowskiej. Dla nas liczy się każdy przejechany kilometr! Tylko dzięki Waszemu zaangażowaniu to może.... Nie! To MUSI się udać!

Widzimy się 2 lipca przy Avalonie. Konkurs charytatywny dla Dobrusi. Szukajcie stoiska OSCAR. Startujemy o 12.00

Zobacz również
Kalnedarz imprez
styczeń 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
 18  19  20  21  22  23 dk24
 25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
zdjecie 448