eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Narkotykowa grupa rozbita na Centrum! Skuteczna akcja policji [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9617
REKLAMA
zdjecie 9617
Posłuchaj

Funkcjonariusze z ostrołęckiego Wydziału Kryminalnego ustalili, że na terenie Ostrołęki młode osoby mogą posiadać i rozprowadzać znaczne ilości narkotyków. Do zatrzymań doszło przy ul. Sucharskiego w Ostrołęce. Zatrzymano cztery osoby.

Szybko okazało się, że ustalenia policjantów były słuszne. W trakcie przeszukania kryminalni zabezpieczyli blisko dwa kilogramy narkotyków w postaci amfetaminy, mefedronu i marihuany, a także pieniądze oraz przedmioty mogące mieć związek z przestępstwami narkotykowymi o czarnorynkowej wartości blisko 100 tys. zł. Ponadto przy jednym z mężczyzn znaleziono marihuanę.

- Wszystkie osoby zostały zatrzymane i osadzone w policyjnym areszcie. Dzięki dobrej współpracy pracy policjantów i prokuratorów zebrano materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 3 osobom zarzuty. Jeden z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Natomiast drugiemu z mężczyzn i kobiecie przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielania. Spędzą oni także najbliższe miesiące w areszcie, ponieważ został zastosowany wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy - informuje kom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Dalsze czynności w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury prowadzą policjanci z ostrołęckiego Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 23  24  25  26  27  28 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×