2022-02-07T11:01:26+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka, NIE PRZEGAP

Nastroje we Dwoje i Godziny dla Rodziny w lutym. Co w programie?

REKLAMA
zdjecie 5050
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
1
0
2

W lutym do Ostrołęki, w ramach cyklicznych programów „Nastroje we Dwoje” i „Godziny dla Rodziny” zawitają popularni artyści. Będzie ciekawy koncert i spektakl rodzinny.

Nastroje we Dwoje 

W ramach cyklu „Nastroje we Dwoje” realizowanego przez Ostrołęckie Centrum Kultury, 12 lutego odbędzie się koncert Czesława Mozila.

Jest to niecodzienne połączenie monodramu i koncertu w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela - Czesława Mozila Czesław Mozil Solo to przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno - liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. W programie są piosenki z nowej płyty #IDEOLOGIAMOZILA, która miała swoją premierę 19 listopada , a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane.

„#IDEOLOGIAMOZILA” to album bardzo osobisty, zbiór obserwacji świata, ale i najbliższego otoczenia. To zamknięty w 12 piosenkach manifest ważnych dla Czesława Mozila spraw i wartości.

Jak mówi Czesław Mozil: „#IDEOLOGIAMOZILA” to także płyta, która jest moją osobistą walką z kompleksem pisania po polsku. To pierwsza płyta, do której teksty napisałem w większości samodzielnie. Jako emigrant, wychowany na duńskiej ziemi, zawsze odczuwałem tremę pisząc po polsku. Tym razem podjąłem tę walkę z własnymi strachami, co było jak katharsis. Mam 42 lata, jestem wykształconym muzykiem, z dyplomem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, ale przede wszystkim jestem prostym grajkiem, który kocha stać na scenie”.

Za produkcję albumu „#IDEOLOGIAMOZILA” odpowiada znany i ceniony w świecie hip-hopu Matheo, wokale nagrał i zmiksował Marcin Bors.

Koncert w cyklu Nastroje we Dwoje

sala OCK, bilet 40 zł

Godziny dla Rodziny 

W cyklu „Godziny dla Rodziny”, 20 lutego dla najmłodszych mieszkańców Agencja Artystyczna PRYM ART zaprezentuje spektakl „(Nie)brzydkie kaczątko”.

(Nie)Brzydkie Kaczątko to spektakl o samotności, ale i o odnalezieniu własnej drogi, o odwadze i pięknej przemianie. Brzydkie Kaczątko odrzucone przez swoich przyjaciół z podwórka, wyrusza w podróż, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas podróży wiele razy trafia na sytuację bez wyjścia, ale okazuje się, że nie ma sytuacji bez wyjścia... otóż zawsze jest jakiś sposób na kłopoty. O tym właśnie przekonuje się Kaczątko podczas spotkania z zabawnymi Duchami - Jankiem i Zenkiem oraz gdy nieoczekiwanie wpada na Myśliwego Pif Pafa i jego psa. Na szczęście zawsze na naszej drodze pojawia się ktoś życzliwy, kto chce nam pomóc. I tak dzieje się również w przypadku Kaczątka, któremu pomoże m.in. Polna Mysz oraz doktor Dzięcioł, który przywróci Kaczątku wiarę w siebie.

Spektakl Agencji Artystycznej PRYM ART w ramach cyklu Godziny dla Rodziny.

20 stycznia, godz. 12:00, sala OCK, bilet 7 zł (dla dziecka) i 15 zł (dla osoby dorosłej).

 

 

REKLAMA
Zobacz również

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 25  26  27  28  29  30 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×