2021-03-04T08:55:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

"Nasz nowy dom" ponownie w naszym regionie [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 2866
zdjecie 2866
Katarzyna Dowbor, prowadząca program Nasz Nowy Dom, fot. facebook.com/NaszNowyDomKatarzyna Dowbor, prowadząca program Nasz Nowy Dom, fot. facebook.com/NaszNowyDom
REKLAMA
2
0
2

Program "Nasz Nowy Dom" wrócił do naszego regionu. Realizowana jest kolejna budowa, tym razem tuż za granicą powiatu ostrołęckiego. Podczas wczorajszej transmisji na żywo architekt programu Martyna Kupczyk miło wspominała wizytę w Przytułach Starych, gdzie remontowano dom pani Zofii i jej wnuka Huberta.

"Nasz nowy dom" to program Telewizji Polsat, w którym w ciągu 5 dni przeprowadzane są prawdziwe metamorfozy domów zamieszkałych przez najbardziej potrzebujące polskie rodziny. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana toczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznajemy historię rodzin.

Podczas środowej transmisji na żywo pytana o swój ulubiony dom, jaki udało się zrealizować w programie, architekt "Naszego Nowego Domu" Martyna Kupczyk wskazała na program, który realizowany był w Przytułach Starych.

- Niedaleko był areszt, to było gdzieś pod Ostrołęką. Pamiętam, pani Zofia z Hubertem. Ja myślę, że ten dom w całości mi się podobał, tak go zapamiętałam. I kuchnia, przepiękna łazienka i pokój pani Zofii i pokój Huberta, który był stworzony pod jego wiek i był typowo dla chłopaka, dla faceta - mówiła.  - Tych domów zrobiliśmy tak dużo i nie wiem, czy jest taki jeden jedyny... Może on jeszcze przede mną?

Przypomnijmy naszą wizytę przy nowym domu pani Zofii i Huberta w Przytułach Starych. Rozmawialiśmy wówczas z prowadzącą program Katarzyną Dowbor:

Jako, że w naszym regionie realizuje się ciekawe projekty, to ekipa "Nasz Nowy Dom" ponownie wróciła w okolice Ostrołęki. Od poniedziałku realizowana jest budowa w Maminie, ok. 20 km od naszego miasta.

- My teraz realizujemy piętnasty odcinek, już nie pamiętam, który to jest mój odcinek, fajna budowa, coś zupełnie innego. Oczywiście nie mogę za dużo mówić, za dużo zdradzić, wszystko zobaczycie w programie - mówiła wczoraj podczas transmisji na żywo architekt programu Martyna Kupczyk.

Dziś jest środa, zobaczyliśmy dom w poniedziałek i w piątek kończymy. I naprawdę kończymy! Dostałam przed chwilą sms-a od Wiesia, bo teraz robię remont z Wiesiem, wysłał mi zdjęcie wstawionego okna i desek, które zobaczycie jak będą ułożone, w nietypowy sposób na elewacji, a tak naprawdę w piątek chłopaki opuszczają już budowę

- dodała, odpowiadając na pytanie, czy to możliwe, by remont domu przeprowadzić w 5 dni. Efekty zobaczymy już wkrótce w telewizji Polsat.

REKLAMA
Więcej o: Nasz Nowy Dom

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
styczeń 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
 2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×