eOstroleka.pl
Ostrołęka,

NASZA AKCJA: #ZostańWDomu po ostrołęcku. Zobacz WIDEO

REKLAMA
zdjecie 2527
zdjecie 2527
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Namówiliśmy kilkanaście osób z Ostrołęki i okolicy, które znać możecie z występów publicznych, działalności społecznej czy dobroczynnej, by nagrały specjalnie dla naszych czytelników apel z przesłaniem, zawierającym jedne z najczęściej powtarzanych obecnie słów - „Zostań w domu”. Dlatego zostańcie w domu i... obejrzyjcie!

W naszym materiale wystąpiły osoby, które znacie m.in. z naszych codziennych informacji, relacji z wydarzeń czy koncertów. Do akcji przyłączyli się komendanci policji i straży pożarnej, lekarze i kierownictwo szpitala, artyści, samorządowcy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Każdy we własnym zaciszu domowym – lub w pracy, jak w przypadku tych, którzy pełnią niezwykle trudną w ostatnim czasie służbę – przygotował krótki filmik ze specjalnym przesłaniem, zachętą by w czasie pandemii pozostać w domu, nie testować odporności organizmu, nie kusić losu, nie zarażać innych, poczytać, pograć w gry, zadzwonić do przyjaciół, rodziny, znajomych, pooglądać filmy czy seriale, spędzić czas z najbliższą rodziną, poświęcić trochę czasu na zawieszone wcześniej pomysły czy projekty – dla bezpieczeństwa własnego i innych.

Bądźmy odpowiedzialni i zostańmy w domu, okazując w ten sposób szacunek tym, którzy ze względu na swoją pracę czy służbę muszą pozostać na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Zobaczcie naszą akcję w materiale wideo.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×