2019-08-22T09:17:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nasza interwencja pomogła: Jest informacja o objazdach i komunikat ratusza

REKLAMA
zdjecie 651
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
5
1
6

Dopiero po naszej interwencji spowodowanej licznymi skargami od zdezorientowanych mieszkańców, ratusz podał do publicznej wiadomości informację o zmianie organizacji ruchu na osiedlu Centrum. Pojawiło się też oznakowanie.

 
Przypomnijmy, wczoraj wyłączone z ruchu zostało skrzyżowanie ulicy Sikorskiego z ulicami Blachnickiego i Roweckiego-Grota. Ma to związek z prowadzoną od ubiegłego roku przebudową ulicy Blachnickiego. Obecnie zrywana jest warstwa asfaltu na całej długości remontowanej ulicy.
 
Prace wymagały tymczasowego zamknięcia skrzyżowania, co też wykonawca wczoraj zrobił. Przed skrzyżowaniem ustawiono tablice ze znakiem „zakaz ruchu”. Sytuacja zaskoczyła wielu kierowców, którzy zdezorientowani zawracali po dojechaniu do blokady. Z naszych informacji wynika, że wykonawca zbyt późno ustawił stosowne oznakowanie o utrudnieniach w ruchu i wprowadzonym objeździe.
 
Informacji o tym próżno też było szukać na internetowej stronie ratusza. Komunikat o zmianie w organizacji ruchu ukazał się na witrynie dopiero po naszej interwencji, o którą prosili nas kierowcy i mieszkańcy osiedla. Poniżej publikujemy treść komunikatu:
 
„Komunikat: Zmiana organizacji ruchu, remont skrzyżowania ulic Sikorskiego, Blachnickiego i Grota-Roweckiego.
 
W związku z prowadzonymi pracami remontowymi w rejonie ulicy Blachnickiego zamknięte będzie skrzyżowanie ulic Sikorskiego, Blachnickiego i Grota-Roweckiego. Objazdy zostały wyznaczone ulicami Kleeberga, Pileckiego i Madalińskiego.
 
Za utrudnienia przepraszamy.”
 
 
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×