2013-01-13T20:56:00+01:00 eOstroleka.pl
,

NeoKartka.pl - z Internetu do rąk własnych [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 2291
zdjecie 2291
REKLAMA
3
1
0

Poczta Polska udostępnia nową usługę - neoKartka.pl. Klienci za pośrednictwem Internetu mogą wysyłać kartki pocztowe, które dotrą do adresata w formie tradycyjnej. Projekt zakłada możliwość przekazania życzeń z okazji nadchodzących świąt - najbliższą okazją jest Dzień Babci i Dziadka. Usługę przygotowała Poczta Polska Usługi Cyfrowe, nowa Spółka z grupy kapitałowej Poczty Polskiej.

Usługa neoKartka.pl umożliwia, wysłanie za pośrednictwem Internetu, wybranej kartki okolicznościowej, która dociera do odbiorcy, w formie tradycyjnej, czyli papierowej. Hasło promujące projekt brzmi: „z Internetu do rąk własnych”. Korzystanie z usługi nie wymaga zakładania konta, ani logowania się w serwisie. Klienci mogą wybrać jeden z 8 dostępnych motywów, wpisać życzenia lub wybrać gotowy szablon. Po dokonaniu płatności online zamówienie jest przekazywane do realizacji. Cena za dużą kartkę wysokiej jakości druku cyfrowego (format A5) to 4,49 zł. Więcej informacji o usłudze można uzyskać pod adresem: www.neoKartka.pl.

„neoKartka, po wprowadzonej wcześniej przesyłce hybrydowej, jest kolejnym przedsięwzięciem z zakresu kluczowego projektu e-usług – to odpowiedź Poczty Polskiej na oczekiwania klientów. W perspektywie długoterminowej liczba listów tradycyjnych będzie maleć ze względu na popularność poczty elektronicznej oraz innych nowoczesnych narzędzi. Rozwój e-usług, ale również obszaru paczkowego (KEP), logistycznego oraz usług finansowo - bankowych to działania wpisujące się w strategię rozwoju Grupy Poczty Polskiej.” – mówi Janusz Wojtas, Członek Zarządu Poczty Polskiej, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Obecnie klienci mogą wybierać wzory z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. neoKartka.pl będzie oferowała możliwość wysłania życzeń dostosowanych do ważnych świąt, okazji. I tak np. w lutym pojawi się motyw walentynkowy, w marcu z okazji Dnia Kobiet, a w kwietniu kartka wielkanocna.

„Jest to projekt pilotażowy, który będziemy rozwijać o nowe właściwości min. dostęp przez telefon, czy wstawianie własnych zdjęć. Dzięki niemu składanie życzeń jest proste oraz dostępne 24 h na dobę, a radość z otrzymania tradycyjnej, papierowej kartki – nieoceniona. Pracujemy również nad kolejnymi e-usługami, takimi jak e-list, e-znaczek, usługa odwróconej hybrydy czy też produkty związane z pośrednictwem na linii obywatel – instytucje rządowe." - mówi Grzegorz Świdwiński, Prezes Zarządu spółki Poczta Polska Usługi Cyfrowe.

[źródło: Poczta Polska]

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
 5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29 dk30  1  2
×