zdjecie 4921
zdjecie 4921
2017-06-26T15:39:00+02:00 eOstroleka.pl
Polska,

Nic tak nie zaskakuje jak życie

REKLAMA
REKLAMA

Sytuacja ekonomiczna Polaków zmienia się z roku na rok, ale w dalszy ciągu kupno domu czy mieszkania jest poza zasięgiem wielu. Pewnym (a czasem jedynym rozwiązaniem) są kredyty hipoteczne, które pozwalają zamieszkać w swoim M. Są to jednak zobowiązania finansowe na kilkadziesiąt lat, które na dodatek obwarowane wieloma dodatkowymi obowiązkami. Jednym z nich jest ubezpieczenie nieruchomości. Oprócz cesji, której wymaga od nas bank, warto pomyśleć o zabezpieczeniu majątku pod swoim kontem, by w przypadku nieoczekiwanego zdarzenia nie zostać z niczym.

Najlepsze ubezpieczenie na rynku

To takie szyte na miarę naszych oczekiwań i możliwości. To od nich powinniśmy zacząć rozglądanie się za dobrym ubezpieczeniem w https://www.masterquote.co.uk/home-insurance. Powinniśmy wycenić nasz majątek, oszacować, czego będziemy potrzebować, gdy w przypadku nieoczekiwanego zdarzenia będziemy musieli otworzyć wszystko. Z drugiej strony wato przemyśleć, czy nie potrzebujemy pomocy fachowców lub dodatkowej ochrony. Katalog nieszczęść, jakie mogą nas spotkać, jest całkiem spory. Począwszy od kradzieży z włamaniem poprzez wypadki w domu aż do klęsk żywiołowych. Efektem może być nawet całkowite zniszczenie mienia i dobre ubezpieczenie musi zapewnić nam pomoc w awaryjnej sytuacji i wypłatę odszkodowania, które gwarantuje nam polisa. Dlatego tak ważne jest, by wybrać najlepszą z możliwych opcji.

Dlaczego warto ubezpieczyć mieszkanie?

Są ludzie (na dobrą sprawę jest ich 25% populacji), którzy uważają, że ubezpieczenia to zbędny wydatek. Argumentują to faktem, iż wypadki zdarzają się rzadko, a składki i tak przez lata przewyższą kwotę odszkodowania. Taka filozofia jednak się zmienia w momencie, gdy coś się dzieje nieoczekiwanego. Polacy wolą wykupić dobrą polisę niż tracić majątek życia i zostać z niczym.

Najlepsze ubezpieczenie pozwoli pokryć wszystkie koszty związane z odbudowaniem domu czy remontem mieszkania w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych, którymi może być powódź, pożar, osunięcie ziemi. W zależności od przypadków opisanych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia możemy liczyć na konkretną pomoc. Można ubezpieczyć tylko mury i elementy stałe nieruchomości, a także piwnicę, garaż oraz wyposażenie mieszkania, które odkupimy w wypadku kradzieży czy innej szkody. Dodatkowo warto przemyśleć pakiet assistance, który umożliwia uzyskanie pomocy od specjalistów w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń oraz polisę OC, która zabezpiecza przed szkodami wyrządzonymi innym przez nas, nasze dzieci lub nawet zwierzęta.

REKLAMA
Kalnedarz imprez
kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31  1 dk2 dk3  4
 5  6  7  8  9  10  11
dk12  13  14  15  16 dk17 dk18
 19  20  21  22  23  24  25
 26  27  28  29  30  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×