eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"Nie ma podziału na narkotyki miękkie i twarde". O używkach w I LO (ZDJĘCIA)

REKLAMA
zdjecie 3686
Spotkanie miało pokazać młodzieży jak cienka jest granica między okazjonalnym braniem używek a nałogiem (fot. R.D.)Spotkanie miało pokazać młodzieży jak cienka jest granica między okazjonalnym braniem używek a nałogiem (fot. R.D.)
REKLAMA
zdjecie 3686
W Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Ostrołęce odbyło się spotkanie profilaktyczne dotyczące uzależnień wśród młodzieży. Podczas spotkania wystąpili: Adam Wołosz i Wojciech Dudkowski, którzy nie tylko dali świetny koncert, ale również uświadamiali uczniów na tema uzależnień.

- Nie ma podziału na narkotyki miękkie i twarde. Może palenie "trawki" nie uzależnia, ale pozostawia po sobie ślad w mózgu - mówił Adam Wołosz. - Mimo, że jestem muzykiem rockowym nie piję i nie ćpam.

Spotkanie miało pokazać młodzieży, jak cienka jest granica między okazjonalnym braniem narkotyków a nałogiem.

- Głównym celem takich spotkań, jest pokazanie, jakie są konsekwencje uzależnienia się od alkoholu i narkotyków. Założenie było takie, aby w ciekawy sposób zainteresować tą problematyką uczniów ostrołęckich szkół - mówi Grzegorz Makowiecki, przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ostrołęce.
Kalendarz imprez
marzec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 23  24  25  26  27  28 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11  12  13  14  15
dk16  17 dk18  19 dk20  21  22
dk23 dk24 dk25  26  27  28 dk29
dk30  31  1  2  3  4  5
×