eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nie tylko boiska. Ostrołęka zyska ciekawe miejsce do letniego wypoczynku?

REKLAMA
zdjecie 5871
zdjecie 5871
REKLAMA

Prezydent Ostrołęki w odpowiedzi na interpelację radnego Mariusza Łuby w sprawie przygotowania boisk do siatkówki plażowej do sezonu letniego, ujawnił, jakie plany związane z terenem przy moście Madalińskiego ma miasto. Chodzi o stworzenie tam ciekawego miejsca do wypoczynku.

- Z prośbą o pomoc w dostosowaniu boisk do sezonu letniego zwrócili się do mnie ostrołęccy sportowcy. Tuż przed rozpoczęciem sezonu proszą o przegrabienie, usunięcie szkieł i innych niebezpiecznych elementów oraz ewentualne uzupełnienie piachu na boiskach zarówno na plaży miejskiej jak i na boiskach przy moście im. gen. A. Madalińskiego. Dodatkowo proponuję skoszenie trawy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby - napisał w interpelacji do prezydenta Ostrołęki radny Mariusz Łuba.

Prezydent odpowiedział, że dyrektor MZOS-TiIT zwrócił się do prezydenta Ostrołęki z prośbą o przekazanie w administrowanie terenu przy moście Madalińskiego, na którym znajdują się boiska do siatkówki plażowej.

- W przedmiotowej lokalizacji planowane jest utworzenie dodatkowego miejsca do wypoczynku w sezonie letnim. W pierwszym etapie nastąpi oczyszczenie terenu, odtworzenie boisk do siatkówki, instalacja koszy na śmieci i ławek - ujawnił prezydent. Wskazał, że teren miejskiej plaży podlega z kolei regularnym pracom konserwacyjnym i porządkowym, a boiska będą przygotowane do sezonu.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×