eOstroleka.pl
Region,

Nie żyje ksiądz związany z lokalną policją

REKLAMA
fot. KPP w Przasnyszufot. KPP w Przasnyszu
REKLAMA

Zmarł ks. prałat Tadeusz Niestępski, wieloletni kapelan przasnyskiej policji. Duchowny od 20 lat związany był z Komendą Powiatową Policji w Przasnyszu.

Ks. prałat Tadeusz  Niestępski od ponad 20 lat był kapelanem funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu. Zawsze służył pomocą, uczestniczył w najważniejszych uroczystościach i wydarzeniach związanych z przasnyską komendą policji. Niejednokrotnie podczas spotkań z policjantami,  pracownikami cywilnymi oraz  ich rodzinami, kierował słowa wsparcia i oddawał wszystkich pod opiekę patrona Policji św. Michała Archanioła.

Msza żałobna w intencji zmarłego kapłana odbędzie się w dzień Święta Policji tj. w najbliższą sobotę 24 lipca 2021 roku o godz. 10 w kościele parafialnym pw. Św. Wojciecha.

 

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19  20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
 28 dk29 dk30  1  2  3  4
×