eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Niebezpieczna majówka na drogach: Kierująca hondą zderzyła się z pick-upem w Antoniach

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 1628

Skręcając z “krajówki” zderzyła się z potężnym pick-upem. Kosztowna kraksa kierującej hondą w Antoniach pod Ostrołęką. To kolejne już dziś niebezpieczne zdarzenie na lokalnych drogach. Majówka w pełni, policja apeluje o skupienie i rozwagę za kierownicą.

Do zdarzenia doszło około południa na drodze krajowej nr 53 w miejscowości Antonie (gmina Olszewo-Borki). Jak ustalili policjanci z ostrołęckiej drogówki, kierująca hondą 36-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego skręcając w lewo nie upewniła się, czy manewr ten może wykonać bezpiecznie. W tym momencie była już wyprzedzana przez 35-latka kierującego pojazdem marki dodge ram.

Szczęśliwie żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Kierująca hondą jak i kierowca dodga byli trzeźwi. Na sprawczynie nałożono mandat w wysokości 1100 złotych oraz 10 punktów karnych.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Piątek, 3 maja to jak dotychczas najbardziej pracowity dzień długiego majowego weekendu dla ostrołęckich ratowników i policji. W krótkich odstępach czasu doszło do kilku niebezpiecznych zdarzeń, m.in. w miejscowości Olszyny czy w Łysych.

Policja apeluje o rozwagę i skupienie podczas kierowania. Zachowując rozsądek bezpiecznie dojedziemy do celu, zapewniając sobie i bliskim odpowiednie bezpieczeństwo podczas weekendowego wypoczynku.

Więcej o: Antonie, policja, wypadek
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9  10 dk11 dk12  13
 14  15 dk16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31  1  2  3
×