eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Niebezpiecznie na osiedlowej drodze! Mieszkańcy mają dość

REKLAMA
zdjecie 4621
zdjecie 4621
REKLAMA
zdjecie 4621
Posłuchaj

Kierowcy rozpędzają się na osiedlowej drodze, stwarzając zagrożenie - takie pismo z rady osiedla trafiło do władz Ostrołęki. Sytuacja ma być analizowana na komisji.

Problem przy Borówkowej

Przewodnicząca zarządu osiedla Leśniewo Wiesława Czyżak zwróciła się do prezydenta Ostrołęki o zamontowanie dwóch progów zwalniających i znaku ograniczającego prędkość na ulicy Borówkowej.

- Droga powyższa jest drogą osiedlową, a samochody nagminnie przejeżdżają po niej z dużą prędkością. Jest to niebezpieczne dla mieszkających przy niej rodzin z dziećmi. Skarżą się nie tylko na dużą prędkość, ale i hałas wynikający z tej jazdy - napisała przewodnicząca.

Prezydent Paweł Niewiadomski poinformował , że sprawa zostanie przeanalizowana na posiedzeniu Komisji Organizacji i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×