eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Niebezpieczny wypadek w Dylewie. Auto dachowało w rowie – trwa ustalanie przyczyn [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 3461
fot. OSP Dylewofot. OSP Dylewo
REKLAMA
zdjecie 3461
Posłuchaj

W piątkowy wieczór, około godziny 22:00, na drodze krajowej nr 53 w miejscowości Dylewo doszło do groźnego wypadku drogowego.

Kierujący samochodem osobowym z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Auto dachowało i wylądowało w przydrożnym rowie, ulegając poważnym uszkodzeniom. Siła uderzenia była na tyle duża, że z pojazdu odpadło jedno z kół.

Na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe. Niezbędnej pomocy medycznej uczestnikom zdarzenia udzielali strażacy ochotnicy z Dylewa oraz ratownicy medyczni. Na czas akcji ratunkowej ruch na trasie był zablokowany, potem wprowadzono ruch wahadłowy.

Okoliczności, w jakich doszło do tego niebezpiecznego incydentu, wyjaśniają funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Trwa gromadzenie materiału dowodowego i przesłuchiwanie świadków.

Na tę chwilę nie podano informacji o liczbie osób poszkodowanych ani o stanie zdrowia kierowcy.

Zbieramy kolejne informacje na temat tego zdarzenia i będziemy na bieżąco informować o jego szczegółach. Artykuł będzie aktualizowany.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 23  24  25  26  27  28 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×