Niecodzienny konwój przejechał ulicami Ostrołęki [VIDEO, ZDJĘCIA]

Jak udało nam się dowiedzieć, ładunek, który spowodował niemałe zamieszanie na spowitych nocnymi ciemnościami ulicach miasta pochodził z firmy Hydro-Instal. Były to dwa gigantyczne zbiorniki przemysłowe wykonane przez ostrołęcką firmę na zlecenie działającego na terenie kraju przedsiębiorstwa produkcyjnego.
Aby ładunek mógł bezpiecznie i sprawnie opuścić ostrołęcką fabrykę konieczna była eskorta wyspecjalizowanej w transportach ponadgabarytowych ekipy, w skład której wchodziło kilkanaście osób, kilka samochodów pełniących funkcję pilotów oraz dwie długie platformy ciągnięte przez potężne ciężarówki. Nie obyło się także bez niezbędnego przy tego rodzaju transportach demontażu znaków i blokady ruchu na newralgicznych skrzyżowaniach.
Późna pora oraz sprawna logistyka sprawiły, że dwa potężne zbiorniki bez większych przeszkód i zbędnego korkowania miejskich ulic i fragmentu DK-61 w szybkim tempie przejechały przez Ostrołękę.



Zobacz również
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
![]() |
2 | ![]() |
![]() |
5 | ![]() |
![]() |
8 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
15 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
22 | 23 | ![]() |
25 | ![]() |
27 | 28 |
![]() |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |