eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Niecodzienny wypadek. Ucierpiał motocyklista, który... omijał psa [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 5389

Między Ostrołęką a Goworowem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Kierowca jednośladu przewrócił się, gdy na drogę... wybiegł mu pies.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 4 czerwca wczesnym popołudniem. Motocyklista, który ucierpiał poruszał się w kolumnie innych jednośladów. Nie obyło się bez interwencji służb ratunkowych.

- Kierujący motocyklem Harley Davidson 53-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego chcąc uniknąć zderzenia z psem, który wybiegł na drogę, stracił panowanie nad motocyklem i przewrócił się. Został zabrany do szpitala - informuje nas kom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji. Przewrócił się też drugi motocyklista, który jechał za swoim kolegą. Motocykliści byli trzeźwi.

W miejscu, gdzie doszło do zdarzenia, były utrudnienia w ruchu.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×