eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nietypowa choinka w sanepidzie. "Jest wyjątkowa"

REKLAMA
zdjecie 3415
fot. PSSE Ostrołękafot. PSSE Ostrołęka
REKLAMA
Posłuchaj

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ostrołęce dołączyła do grona instytucji promujących ekologię. W tym roku, świąteczna choinka w siedzibie sanepidu to nie tylko ozdoba, ale także symbol troski o środowisko. Podoba wam się?

W tym roku, świąteczny nastrój został podkreślony wyjątkową choinką. Odszedłszy od tradycyjnych rozwiązań, zdecydowano się na ekologiczną alternatywę – choinkę wykonaną z tektury.

Bombki z przesłaniem

Choinka została ozdobiona bombkami, które nawiązują do codziennej pracy sanepidu - m.in. z napisami "promocja zdrowego stylu życia"; "promowanie szczepień ochronnych"; "profilaktyka antytytoniowa"; "profilaktyka HIV/AIDS"; "promocja zdrowego żywienia"; "profilaktyka raka piersi"; "profilaktyka grypy"; "profilaktyka raka szyjki macicy"; "promocja zdrowia psychicznego" czy "profilaktyka uzależnień od alkoholu".

"Jest wyjątkowa - ekologiczna" - tak o choince pisze PSSE.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10  11  12 dk13  14
dk15  16 dk17  18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×