eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Nieznana substancja wyciekła do Narwi. Akcja straży pożarnej [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6563
zdjecie 6563
REKLAMA
zdjecie 6563
Posłuchaj

Do Narwi w Ostrołęce wyciekła nieznana substancja. Ostrołęcka straż pożarna przystąpiła do działań związanych z zabezpieczeniem rzeki przed potencjalnie niebezpiecznym wyciekiem.

Wyciek substancji powodującej powstawanie na powierzchni wody tzw. film olejowy zauważono w piątek, 28 lipca po godzinie 14:00. Na miejsce zadysponowano jednostki strażackie. Źródło wycieku zlokalizowano w rejonie kanału burzowego między mostem im. Madalińskiego a mostem kolejowym.

Wstępne ustalenia wskazują, że substancja wydostała się z kanału odprowadzającego wodę ze studzienek deszczowych zlokalizowanych w tej części miasta.

Strażacy rozstawili na rzece specjalne rękawy, które uniemożliwiają spłynięcie substancji z nurtem. Zebrana substancja zostanie zebrana z powierzchni wody, a jej próbki poddane zostaną analizie, co pomoże w ustaleniu źródła jej pochodzenia.

Materiał filmowy 1 :
Więcej o: Ostrołęka, Narew, wyciek

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24  25 dk26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×