Nominacje nauczycielskie w rzekuńskich szkołach i przedszkolu

Wcześniej, 31 lipca i 2 sierpnia 2017 r. odbyły się postępowania egzaminacyjne na stopień nauczyciela mianowanego. Do egzaminu przystąpili: Iwona Wargocka - Przedszkole Samorządowe w Rzekuniu, Rafał Kochański, Tomasz Grzegorczyk - Zespół Szkół w Ołdakch, Jolanta Ogonowska - Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Rzekuniu, Dorota Kołakowska - Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Czychowskiego w Dzbeninie, Anna Otyś - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Drwęczy.
Nauczyciele złożyli odpowiednią dokumentację, podczas egzaminu zaprezentowali swój dorobek zawodowy za okres stażu, bardzo dobrze odpowiadali na pytania stawiane przez członków komisji, w efekcie zdali egzamin zawodowy i uzyskali zaszczytny stopień nauczyciela mianowanego.
Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
![Absolwenci studiów podyplomowych już ze świadectwami [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/21246160_1804648853159379_1840918377131253790_o_icon.jpg)
Absolwenci studiów podyplomowych już ze świadectwami [ZDJĘCIA]
![Awanse zawodowe i mianowania dyrektorskie w ostrołęckiej oświacie [WIDEO, ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/obrazy/dsc09193_icon.jpg)
Awanse zawodowe i mianowania dyrektorskie w ostrołęckiej oświacie [WIDEO, ZDJĘCIA]
![Wydawcy zdążyli z przygotowaniem nowych podręczników [WIDEO]](./luba//dane/pliki/obrazy/podreczniki_matuszewski_icon.jpg)
Wydawcy zdążyli z przygotowaniem nowych podręczników [WIDEO]

Kadzidło Agnieszka Boruch nauczycielem mianowanym

Szkoły otrzymają dostęp do darmowej platformy edukacyjnej
Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
9 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
16 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
21 | ![]() |
23 | 24 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |