eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Notoryczni złodzieje z Ostrołęki znowu w rękach policji [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 8049
fot. KMP Ostrołękafot. KMP Ostrołęka
REKLAMA
zdjecie 8049
W niedzielę, 15 kwietnia, dyżurny ostrołęckiej policji został powiadomiony o włamaniu do kilku domków znajdujących się na terenie ogródków działkowych „Czeczotka”. Na miejsce natychmiast wysłano funkcjonariuszy.

Policjanci w trakcie wykonywanych czynności zauważyli dobrze znanych im, dwóch mężczyzn, których kilka dni wcześniej zatrzymali za dokonanie innych włamań.

Na miejsce skierowano policjantów wydziału patrolowego, którzy zatrzymali 27-latka. Drugiego z mężczyzn zatrzymali kryminalni wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu. Policjanci ujawnili „dziuplę”, w której przechowywano skradzione rzeczy, m.in. kamerę, odtwarzacz dvd, rower i wiele innych przedmiotów.

Wartość odzyskane go mienia to kilka tysięcy złotych. Postępowanie w powyższej sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17  18 dk19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×