eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Nowa linia autobusowa Ostrołęka - Lelis: Ułatwienie dla mieszkańców!

REKLAMA
zdjecie 8667
zdjecie 8667
REKLAMA

1 marca startuje nowa linia autobusowa łącząca Ostrołękę z Lelisem. To duże udogodnienie dla mieszkańców tej gminy pracujących lub uczących się w Ostrołęce. Jej trasa została zaplanowana tak, by sprostać oczekiwaniom mieszkańców i ułatwić im codzienną komunikację w drodze do pracy czy szkoły.

Nowa linia autobusowa startuje od 1 marca i przebiegać będzie na trasie Ostrołęka - Lelis oraz Ostrołęka - Łęg Starościński (plac przed kościołem). Będzie to istotne ułatwienie dla mieszkańców, umożliwiając szybszy i bardziej wygodny dojazd do ważnych punktów na terenie gminy. Rozkłady jazdy zostały dostosowane tak, aby sprostać oczekiwaniom pasażerów, zapewniając dogodne godziny kursowania autobusów, które zostały skonsultowane z sołtysami oraz radnymi.

Kursy na nowej linii autobusowej będą obejmować trasy z Ostrołęki przez Białobiel, Durlasy do Lelisa oraz z Ostrołęki przez Łęg Przedmiejski do Łęgu Starościńskiego (do parkingu przy Kościele), umożliwiając sprawny transport pomiędzy tymi lokalizacjami.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do zapoznania się z nowymi rozkładami jazdy oraz informacjami, które są dostępne w siedzibie Urzędu Gminy Lelis oraz na stronie internetowej gminy. Dodatkowo, informacje na temat kursów autobusów MZK można uzyskać również bezpośrednio w placówkach MZK oraz u kierowców autobusów. Wprowadzenie nowych rozkładów jazdy i linii autobusowych to krok w kierunku poprawy dostępności komunikacyjnej na terenie gminy, co przyczynia się do poprawy jakości życia mieszkańców.

- informuje wójt gminy Lelis, Stefan Prusik.

Aktualny rozkład jazdy poszczególnych linii autobusowych kursujących przez teren gminy Lelis publikujemy poniżej:

Rozkład jazdy – linia nr 6 (391,68 KB)

Rozkład jazdy – linia nr 13 (259,61 KB)

Rozkład jazdy – linia nr 24 (257,09 KB)

 

 

Artykuł sponsorowany

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×