eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nowe ambulanse w Meditrans Ostrołęka. Mieszkańcy odegrali kluczową rolę

REKLAMA
zdjecie 4903
fot. Meditrans Ostrołękafot. Meditrans Ostrołęka
REKLAMA
zdjecie 4903
Posłuchaj

Meditrans Ostrołęka poinformował o tym, że dysponuje czterema nowymi ambulansami. Dwa z nich pozyskane zostały dzięki mieszkańcom.

- Nasza flota powiększyła się o cztery nowoczesne karetki, w tym dwa pozyskane dzięki Wam – mieszkańcom, głosującym w 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza 2025 - poinformował Meditrans.

Jak wskazano, nowe ambulanse to szybsza pomoc w nagłych sytuacjach, lepsze wyposażenie ratujące życie i większe bezpieczeństwo dla całego regionu. "Każdy z tych ambulansów zwiększa szanse na uratowanie zdrowia lub życia" - podkreślono w komunikacie.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×