eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nowe oblicze skweru (ZDJĘCIA)

REKLAMA
zdjecie 1524
zdjecie 1524
REKLAMA
zdjecie 1524
Skwer przy ulicy Partyzantów cieszy już od kilku tygodni swoim wyglądem. Dziś nastąpił jego oficjalny odbiór z udziałem mieszkańców, wykonawców, projektanta i władz miasta.

Z nowego oblicza skweru zadowoleni są przede wszystkim mieszkańcy okolicznych bloków, ale z placu zabaw i urządzeń treningowych korzystają także inni obywatele Wojciechowic. Przytulny wygląd zawdzięcza plac nowej koncepcji ścieżek, zieleni i oświetlenia.  

Oprócz estetycznych ławeczek i stylowych lamp przybył ogrodzony plac z zabawkami dla najmłodszych. Zainstalowano także siłownię pod chmurką. Z dwóch stron skweru pojawiły się dodatkowe miejsca parkingowe. Przebudowa skweru kosztowała około 170 tysięcy złotych. Obecni podczas odbioru mieszkańcy Wojciechowic dziękowali prezydentowi za stałą poprawę estetyki osiedla. Zabrali też Janusza Kotowskiego i towarzyszące osoby na spacer po okolicy , by pochwalić się przyblokowymi ogródkami kwiatowymi. Trzeba przyznać, że są to prawdziwe perełki sztuki ogrodniczej, a odnowiony skwer idealnie wpasowuje się w krajobraz zielonej dzielnicy. Wojciechowice naprawdę zmieniają oblicze.

Zobacz galerię zdjęć
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×