eOstroleka.pl
Region,

Nowe samochody dla wyszkowskiej Policji

REKLAMA
KPP WyszkówKPP Wyszków
REKLAMA
zdjecie 9930
Wyszkowscy policjanci wzbogacili się o dwa nowe radiowozy. Zakup pojazdów służbowych był możliwy dzięki wsparciu lokalnych samorządów i środków budżetowych Policji.

W oficjalnym przekazaniu, udział wzięli samorządowcy oraz policjanci. Podczas uroczystości Starosta Powiatu Wyszkowskiego Pan Bogdan Pągowski i Burmistrz Wyszkowa Pan Grzegorz Nowosielski przekazali policjantom kluczyki do dwóch nowych pojazdów służbowych. Pojazdy zakupione zostały dzięki wsparciu Starostwa Powiatu Wyszkowskiego i Gminy Wyszków oraz środków budżetowych Policji. Ich symboliczne przekazanie, w obecności przedstawicieli kierownictwa Policji oraz przewodniczącej rady gminy i wiceprzewodniczącego rady powiatu miało miejsce na placu apelowym KPP w Wyszkowie.

Podczas przemówienia Komendant Powiatowy Policji w Wyszkowie insp. Michał Toporkiewicz podziękował w imieniu wszystkich policjantów za przekazane radiowozy i podkreślił jak istotna jest dobra współpraca z lokalnymi samorządami.

Nowe samochody marki kia i opel przekazane zostały do użytkowania wyszkowskim dzielnicowym i policjantom z zespołu ds. profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii.

Na zakończenie uroczystości radiowozy poświęcił kapelan wyszkowskich policjantów ks. Wojciech Goryszewski.
Źródło: KPP Wyszków
REKLAMA
zdjecie 9930
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17 dk18 dk19 dk20
 21  22  23 dk24  25 dk26  27
 28  29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×