zdjecie 2262
2020-08-17T01:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nowe studia podyplomowe we WSAP w Ostrołęce

"W zmieniającym się świecie tylko potrzeba zdobywania wiedzy jest niezmienna"

Nowe studia podyplomowe we WSAP w Ostrołęce

                Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Ostrołęce reaguje na zmiany stawiające nowe wyzwania przed instytucjami i placówkami zajmującymi się pomocą społeczną i opieką zdrowotną, a także nowe wymagania, z jakimi zmierzyć się muszą   pracodawcy i osoby zatrudnione, związane z jednej strony z rozwojem nowych rodzajów usług, umiędzynarodowieniem rynku pracy, czy ze stanami nadzwyczajnymi, takimi jak globalny stan pandemii, który panuje od kilku miesięcy i którego  daleko idące skutki będą miały charakter długofalowy, między innymi w sferze zatrudnienia.  Poza tym do historii odchodzi tradycyjny stosunek pracy; dziś stoimy przed nowymi wyzwaniami w zakresie organizacji jej procesu. W pierwszej kolejności zastanawiamy się nad  wyborem rodzaju zatrudnienia, czy ma to być „stacjonarny” stosunek pracy, czy też decydujemy się na pracę mobilną, pracę zdalną, telepracę; czy wybieramy umowę zlecenia, agencyjną, czy też umowę o dzieło. Jak w ramach tych różnych form zatrudnienia pogodzić interesy osób zatrudnionych z wymogami efektywności procesów produkcji lub świadczenia usług. Ponadto aktualnie nowe wyzwania stoją także przed gospodarką wodną, związaną z przeciwdziałaniem i łagodzeniem negatywnych skutków zmian klimatycznych oraz  gospodarowaniem odpadami.

            W odpowiedzi na te i inne pytania Uczelnia  poszerza swoją ofertę dydaktyczną o nowe kierunki. Od października 2020 r. we WSAP w Ostrołęce będzie można uczestniczyć w  następujących nowych studiach podyplomowych:

  • "Zadania, organizacja i zarządzanie samorządową polityką społeczną - Pomoc społeczna i opieka zdrowotna" (adresowanych dla kadry zarządzającej i pracowników jednostek ochrony zdrowia i pomocy społecznej między innymi Ośrodków Pomocy Społecznej, Domów Pomocy Społecznej, Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie, Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych, a także pracowników organów i jednostek administracji publicznej -  samorządowych i rządowych,  realizujących zadania z zakresu  działalności socjalnej)
  • "Podyplomowe studia zatrudnienia. Między ochroną a efektywnością"

    (adresowanych do pracodawców i pracowników stosujących prawo pracy w praktyce, w szczególności pracowników działów kadr i służb finansowych, pracowników służb sprawujących nadzór nad warunkami pracy, działaczy związkowych, a także pozostałych osób chcących zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu prawnych aspektów zatrudnienia.

  • "Gospodarka wodna oraz gospodarowanie odpadami" (adresowanych do osób pracujących w administracji samorządowej oraz osób chcących rozwinąć swoje kompetencje w zakresie gospodarki wodnej oraz gospodarowania odpadami.

 

                Dla wszystkich zainteresowanych  studiami podyplomowymi z zakresu polityki społecznej i zatrudnienia  Uczelnia przygotowała specjalną promocyjną cenę - tylko 2 600 zł za cały tok studiów.

            Cena dotyczy tylko pierwszej edycji studiów, dlatego też nie zwlekajcie i zapiszcie się już dziś.  Inwestycja w siebie to zawsze dobra decyzja.

 

Artykuł sponsorowany.

Kalnedarz imprez
kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31  1 dk2 dk3  4
 5  6  7  8  9  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
dk19  20  21  22  23 dk24 dk25
 26  27  28  29  30  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×