eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Nowe władze OSP w Łęgu Przedmiejskim wybrane! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7237
OSP Łęg Przedmiejski OSP Łęg Przedmiejski
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

W dniu 7 lutego w remizie OSP w Łęgu Przedmiejskim odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Celem spotkania było podsumowanie minionego okresu działalności, omówienie planów na przyszłość oraz wybór władz jednostki na nową kadencję.

W wyniku jawnego głosowania wybrano skład zarządu oraz komisji rewizyjnej.

Zarząd OSP Łęg Przedmiejski

Prezes: Hubert Parzych

Naczelnik: Robert Dera

Zastępca Naczelnika: Kamil Piaścik

Skarbnik: Karolina Duszak

Gospodarz: Karol Pyskło

Sekretarz: Damian Pyskło

Członek Zarządu: Szymon Duszak

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący: Robert Szczubełek

Sekretarz: Łukasz Arcichowski

Członek: Krzysztof Kwiatkowski

Nowo wybranym władzom gratulujemy objęcia funkcji!

W wydarzeniu wzięli udział liczni zaproszeni goście, w tym przedstawiciele parlamentu, władz wojewódzkich i powiatowych, samorządu gminy Lelis na czele z wójtem, a także przedstawiciele Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce, struktur Związku OSP RP oraz lokalnej parafii.

Zebranie zakończyło się zatwierdzeniem planów na nadchodzącą kadencję.

Źródło: eOstrołęka.pl/OSP Łęg Przedmiejski
OSP Łęg Przedmiejski OSP Łęg Przedmiejski
OSP Łęg Przedmiejski OSP Łęg Przedmiejski

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×