eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nowy nabytek we flocie OPWiK - usprawni pracę służb technicznych

REKLAMA
zdjecie 4059
fot. OPWiKfot. OPWiK
REKLAMA
zdjecie 4059
Posłuchaj

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. (OPWiK) wzbogaciło się o nowy specjalistyczny pojazd. Do floty przedsiębiorstwa dołączył fabrycznie nowy samochód marki Iveco. 

Pojazd będzie wykorzystywany przez brygady techniczne do realizacji szeregu zadań związanych z bieżącą obsługą infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej w Ostrołęce. Nowy nabytek usprawni transport materiałów niezbędnych przy pracach remontowych i konserwacyjnych, a także przyspieszy reakcję służb w przypadku wystąpienia awarii sieci.

Jak podkreśla spółka, inwestycja w nowy pojazd to nie tylko modernizacja floty, ale też poprawa warunków pracy załogi. Auto zostało dostosowane do specyficznych potrzeb służb technicznych, co znacząco wpłynie na komfort i efektywność wykonywanych zadań.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1
×