eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nowy rzecznik prasowy Urzędu Miasta

REKLAMA
zdjecie 2591
fot. Miasto Ostrołękafot. Miasto Ostrołęka
REKLAMA
Posłuchaj

Urząd Miasta ma nowego rzecznika prasowego. Od dziś funkcję tę pełni Katarzyna Ogniewska. 

Katarzyna Ogniewska posiada ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze strategicznego zarządzania marketingiem, PR oraz sprzedażą. Jak informuje Urząd Miasta, nowa rzecznik specjalizuje się w kreowaniu wizerunku organizacji, budowaniu relacji z mediami i partnerami biznesowymi oraz prowadzeniu komunikacji.

Do głównych kompetencji Katarzyny Ogniewskiej należą komunikacja strategiczna, umiejętności interpersonalne i negocjacyjne oraz znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji i mediów społecznościowych. Nowa rzecznik angażowała się dotychczas w projekty społeczne i biznesowe związane z rozwojem lokalnym.

Katarzyna Ogniewska jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie ukończyła kierunek ekonomiczny ze specjalizacją w marketingu i zarządzaniu. Obecnie kontynuuje naukę w zakresie psychologii.

W ramach swoich obowiązków będzie odpowiedzialna za kontakty z mediami oraz komunikację między Urzędem Miasta a mieszkańcami.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 2591
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18  19 dk20 dk21  22 dk23
 24  25 dk26 dk27 dk28 dk29  30
 31  1  2  3  4  5  6
×