O farmach fotowoltaicznych w ostrołęckiej ZSZ 3 [ZDJĘCIA]

Dziś w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce odbyła się prezentacja programu "Budowa Farmy Fotowoltaicznej - Energa Wytwarzanie SA". Spotkanie miało na celu przedstawienie zalet źródeł energii odnawialnej.
W spotkaniu wziął udział prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski. W swoim przemówieniu opowiedział on o największych inwestycjach energetycznych w regionie. Następnie głos zabrali już przedstawiciele Energi. Mówiono m.in. po tym, że zalety odnawialnych źródeł energii to rozwój nowych technologii i innowacji, ograniczenie zużycia paliw kopalnych, zwiększanie niezależności energetycznej i ograniczenie emisji spalin. Przedstawiono także szczegóły dotyczące elektrowni fotowoltaicznych Energa Wytwarzanie.
Wybór szkoły ZSZ 3 na miejsce spotkania nie jest przypadkowy. Szkoła ta ma bowiem klasę o profilu technik energetyk. Zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkania.



Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Kalnedarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
19 | 20 | 21 |
![]() |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
![]() |
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |