eOstroleka.pl
Ostrołęka,

O krok od nieszczęścia. Zapalił się licznik energii w mieszkaniu przy ul. Prądzyńskiego [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5193
W mieszkaniu na I piętrze przy ul. Prądzyńskiego zapalił się licznik prądu, fot. KM PSP OstrołękaW mieszkaniu na I piętrze przy ul. Prądzyńskiego zapalił się licznik prądu, fot. KM PSP Ostrołęka
REKLAMA
zdjecie 5193
O dużym szczęściu mogą mówić mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Prądzyńskiego. od nieobecność domowników zapalił się licznik prądu. Wydobywające się spod drzwi kłęby dymu zauważyli sąsiedzi. Tylko szybka interwencja strażaków spowodowała, że pożar nie rozprzestrzenił się na resztę mieszkania.

Pożar zgłoszono około godziny 14:30. Dym wydobywający się spod drzwi i z okna mieszkania na I piętrze zauważyli sąsiedzi i przechodnie. Na miejsce wezwano straż pożarną. Konieczne okazało się wyważenie drzwi, ponieważ w płonącym mieszkaniu nie było nikogo z domowników.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano wydobywający się dym spod drzwi mieszkania na I piętrze. Wyważono drzwi z uwagi, iż wewnątrz nikt nie reagował. Po wejściu zastano palący się licznik energii elektrycznej oraz fragment podłogi na którą spadły palne elementy obudowy licznika. Płomienie ugaszono poprzez odcięcie dopływu powietrza. Osób poszkodowany nie było. Przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej – poinformowała nas kpt. Marta Kacprzycka, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5  6 dk7 dk8
dk9  10  11 dk12  13 dk14 dk15
dk16  17  18  19  20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
×