eOstroleka.pl
Ostrołęka,

O ponadnarodowej mobilności w ZSZ 1 [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 4203
W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce podsumowano dotychczasowe efekty programów, w których aktywnie uczestniczy szkoła. Konferencja, która dziś się odbyła, nosiła tytuł "Ponanarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego".

Gości powitał dyrektor Tadeusz Olszewski, który zdradził, jaki jest powód organizacji takiej konferencji.

- Pewnego dnia przyjechał do mnie profesor Gołota, rozmawialiśmy i zapytał mnie, czy nie zechciałbym uczestniczyć w projektach, szczególnie w Erasmusie czy Powerze. Odpowiedziałem twierdząco, że chętnie, że trzeba wyjeżdżać. Tak od 6 lat jest możliwość wyjazdów i korzystania z mobilności, z rozwijania kompetencji językowych, ale nie tylko, bo i zawodowych. W związku z tym jest ta wartość dodana. To nie tylko wyjazdy, podróżowanie, ale i zdobywanie wiedzy i umiejętności praktycznych. Do tego jest aspekt kulturowy - mówił.

Następnie wysłuchaliśmy wykładu Jana Podrażki na temat efektów projektu "Erasmus+mobilność = wyższe kompetencje zawodowe, językowe i ogólne absolwentów ZSZ 1 w Ostrołęce". Spotkanie zakończyły wystąpienia gości i dyskusja.
Więcej o: Ostrołęka, ZSZ 1
REKLAMA
zdjecie 4203

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25 dk26  27
 28  29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Wydarzenia
×